Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 554
Ej zapoznalem sie dzisiaj po raz pierwszy z famemma i chciałem potwierdzić ze zrozumiałem.
Jakoś random obraza sie na drugiego randoma i mówi ze jest taki i taki i ze by mu w--------l a tamten odpowiada ze to ten pierwszy jest taki i to on jemu w-------i.
I potem sie piora po pyskach bez większej techniki czy zasad i gawiedz dostaje ekstazy, a potem ogląda ich filmiki jak to mówią ze ten drugi jest taki i taki i jak dostał w ryj, a tamten nagrywa odpowiedz ze to ten pierwszy jest taki i taki i ze to jednak on dostał w ryj bardziej.
Tak mniej więcej?
#bekazpodludzi
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Piterovy: masz strasznie jednostronna narrację. Ty możesz wszystko i j est dobrze inni od razu do worka i ci gorsi. Ty możesz założyć że my się czepiamy ale tobie zarzucić czegoś już nie można. Weź tak po polsku s--------j co :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Piterovy:

Ty i wielu wykopków czuje się lepszymi od innych nie osiągając niczego sensownego w życiu


W sumie świadomość istnienia takiej kaszany i ludzi bioracych w tym udzial powoduje, że można poczuć że jednak coś sie w życiu sensownego osiągnęło xD
  • Odpowiedz
@Canova puenta jest taka, że każdy powinien się zająć organizacją swojego wolnego czasu i dopóki własny sposób spędzania własnego czasu nie wyrządza nikomu krzywdy to nie powinien być obrzucany gównem.

Ale w sumie nie wiem z czym ja już walczę, ten portal zszedł na psy, wszyscy się tu obrzucają.
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: Na wykopie podobnie. Jakiś Mirek mówi, ze on to takie i takie tagi ma na czarno bo ci ci to oglądają to debile, a Ci debile mają inne tagi na czarno i te inne to dauny i tak się kręci ta karuzela. :)
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: caly sens byl w ogladaniu dwoch ludzi w oktagonie, ktorzy totalnie nie potrafią się bić - wygląda to zabawnie.

Niestety teraz ta formuła przestała obowiązywać, oni wszyscy ćwiczą, przez co po prostu prezentują niezwykle niski poziom sportowy, całkowicie niwciekawy do oglądania
  • Odpowiedz
@Canova: Skoro zarabiają po kilka milionów to raczej nie sa idiotami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Idiota to co najwyzej możesz być ty, bo płaczesz o to na wykopie
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: Jeżeli komuś oglądanie tego sprawia frajdę, to w czym problem? W obecnym świecie, gdzie co trzeci ma depresję (a raczej uważa, że ją ma) to chyba dobrze, że nawet taka rozrywka pozwala poczuć się nieco lepiej. Ludzi oglądających Sadistika lub inne drastyczne treści też się czepiacie? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@adzioq: Zarabiaja na wystepowaniu w swego rodzaju igrzyskach, gdzie lud oglada zmagania blaznow na arenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to nie wymaga wielkich zdolnosci, wystarczy byc kontrowersyjnym produktem i billboardem reklamowym.
  • Odpowiedz
@adzioq: Gdzie ja placze? :D tlumacze ci pewne rzeczy aby latwiej ci bylo zrozumiec rzeczywistosc :) nie kazdy marzy aby byc znanym przez 5 ninut i zyskac poklask watpliwej widowni, ale dziekuje za troske o moj dobrostan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yhbgrobdoivbvwamsv: Jeżeli komuś oglądanie tego sprawia frajdę, to w czym problem? W obecnym świecie, gdzie co trzeci ma depresję (a raczej uważa, że ją ma) to chyba dobrze, że nawet taka rozrywka pozwala poczuć się nieco lepiej. Ludzi oglądających Sadistika lub inne drastyczne treści też się czepiacie? ¯_(ツ)_/¯

@IDontNeedRules: a czy ja komuś zabraniam? Próbuje zrozumieć formule i tyle.
  • Odpowiedz