Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 25
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam i o zdrowie pytam o tej jakże pięknej porze, to już 07:02:01, Piątek, 26 sierpnia 2022. Imieniny: Marii, Aleksandra. Słońce wstało dziś o 05:43. Świecić będzie 14 godzin i 11 minut, w zenicie znajdzie się o 12:48 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:54. Ciemna noc zapadnie o 21:22, ale gwiazd można wypatrywać od 20:33.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam i o zdrowie py...
  • 13
Dobry den,

Dzisiaj wolne, niestety dlatego że wiozę ojca do szpitala. Ma prawdopodobnie zator w żyłach, trzymajcie kciuki aby go przyjęli i aby szybko wyszedł.(òóˇ)

Dzisiaj córka ostatni dzien do żłobka, od poniedziałku przedszkole.(òóˇ)

Wczoraj moja żona miała sesje zdjęciowa na świdnickim rynku. Mówiła że ludzie jak w zoo patrzyli ¯_(ツ)_/¯ Jak będzie pogoda to i na basenie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Dziesion: trzymam kciuki za tatę! A ludzie patrzyli, bo żona bardzo ładna ()

@Jurgen_Van_Beethoven: hejka :)

Hej wszystkim,
Smol mówi na Was 'totopaprika' ()

Dzisiaj pora porobić porządek z albumami. 1066 najnowszych zdjęć, nadchodzęęęę!

@omi-omi wczoraj nie zdążyłam, ale dzisiaj muszę to powiedzieć. Będzie lepiej. Wszystko się ułoży, dasz radę! ()

Czołem Załoga!
@Dziesion zdrówka dla Taty
@omi-omi głowa do góry, będzie zajebiście!
Jak fajnie że przyszedł piątek. Fajnie że trochę się ochłodzi i da wytchnienia od gorących dni. Ale nie fajnie że kończy się lato i sierpień, a za chwilę skończy się rok.
Miłego dnia i fajnego weekendu. Trzymajcie się. Hej!
Dzisiaj takie śmieszne połączenie.
https://youtu.be/jhPvasIVuqI
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Piątek, weekendu pracującego początek. Od września będę już na 3/4 etatu, na razie tylko do końca roku, a potem zobaczą. Kartony mam, mogę zacząć się pakować. Dziękuję wszystkim za słowa otuchy () Najgorsze z tego wszystkiego będzie
@shitty_support
@wynalazek_one
@bolorollo
@omi-omi
@pepek614 i reszta.

Wychodzi na to że tata zdrowy(òóˇ) wystarczy że przejdzie bez bólu nóg 250-300 metrów i już nie kwalifikuje się do operacji. Kolejna wizyta już 05.10.2023 ¯_(ツ)_/¯ ogólnie będziemy innymi kanałami załatwiać sprawy czyli prywatnie. Dziękuję za słowa wsparcia. Kocham Was ( ʖ̯)
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614 @omi-omi @lrllrlrr @RudzielecZakapowy

no dzien dobry @Dziesion: pozdrow tate od totopaprikarzow ( @shitty_support ) no i koledzy jestem dzisiaj bardzo zmeszony nie wiem zaczolem o 14 pracke ale stalem przed 10, szybkie zakupy i jeszcze musialem drzemke po 12 zrobic a potem jeszcze na szybko do