Wpis z mikrobloga

@Tommy__: sam byłem takim czekaczem, ale jak juz były zestawy z 2 grami za 2700 to mówię #!$%@?, taniej nie dostane xDDD Wcześniej najstawiłem się na zakup digital only po cenie sugerowanej, ale tej to nigdy chyba świat nie zobaczy.

Dla mnie juz sama korzyść z wydajności, szybkiego loadingu i fpsów to juz coś, gier na razie jest trochę, ale mogłoby być więcej.
@Tommy__: Ja ciągle na ps4 i.. poza tym że chciałbym ograć God Of War Ragnarok w pełnych detalach i spróbować nowego pada nie mam po co upgradowac.
Więcej gram na kompie bo gry są z torentów :P
Na PS polecam kupić tureckiego PS deluxe za 100zł z pomocą cinkciarza. Zaoszczędzicie sporo $$
@Tommy__: ja mam inny problem. Mam PS4, gram rzadko, w dodatku konsola spełnia wszystkie moje - skromne - wymagania, więc zadaję sobie pytanie, po co? Skoro PS4 jest dobre, mam bibliotekę gier z plusa z platyną, w dodatku grafika mi odpowiada, to po co mam inwestować w nowszą generację. Chyba do zakupu przekonać mnie mogą w najbliższym czasie tylko jakieś topowe exclusivy, albo wyjście GTA 6 bez planowanej premiery na PS4.