Wpis z mikrobloga

Ale jaja xD
Gość co nam kosił lexionem zostawił go ostatniego dnia u nas, bo jutro miał jechać gdzie indziej, a nie opłacało mu się zjeżdżać do domu. Tamta usługa mu wyleciała i już nic nie znalazł innego i tak stoi u nas ten kombajn, bo nam w sumie nie przeszkadza. Powiedział, że jak mu się będzie chciało, to go zabierze xD

No i dzisiaj dowiedziałem się od sąsiada, że po wsi ludzie się zastanawiają, czy kupiliśmy tego lexiona, bo tak stoi u nas już długo i go doskonałe widać z ulicy xD Teraz to niech sobie i stoi do następnych żniw, niech somsiadów dupa piecze XD


#rolnictwo
marcinkox3 - Ale jaja xD 
Gość co nam kosił lexionem zostawił go ostatniego dnia u na...

źródło: comment_1661407851pSokWCWsroCUSMACsKvEov.jpg

Pobierz
  • 84
@marcinkox3: Gospodarki już nie mam, ale gdy kupiłem sobie trochę pokaźniejszy traktorek ogrodowy, to do mojego sąsiada ludzie ze wsi dzwonili z pytaniami o moją maszynę. :D Sąsiad miał ponoć odpowiadać, że jego to nie interesuje i jak są ciekawi to mają do mnie dzwonić.

Ale przyznam, że to było mile uczucie, gdy kosiłem w okolicach drogi i przejeżdżające samochody aż zwalniały. :D
@marcinkox3: pamiętam jak u sąsiada 'dużego gospodarza' się class po pierwszy na wsi pojawił, jakieś 15 + lat temu :D poszliśmy wspólnie z innymi dzieciakami obejrzeć (paru dorosłych też poszło xD), panie co to była za technologia ! wtedy mało kto klimatyzację w samochodzie miał xD