Wpis z mikrobloga

  • 1229
Ale jaja xD
Gość co nam kosił lexionem zostawił go ostatniego dnia u nas, bo jutro miał jechać gdzie indziej, a nie opłacało mu się zjeżdżać do domu. Tamta usługa mu wyleciała i już nic nie znalazł innego i tak stoi u nas ten kombajn, bo nam w sumie nie przeszkadza. Powiedział, że jak mu się będzie chciało, to go zabierze xD

No i dzisiaj dowiedziałem się od sąsiada, że po wsi ludzie się zastanawiają, czy kupiliśmy tego lexiona, bo tak stoi u nas już długo i go doskonałe widać z ulicy xD Teraz to niech sobie i stoi do następnych żniw, niech somsiadów dupa piecze XD


#rolnictwo
marcinkox3 - Ale jaja xD 
Gość co nam kosił lexionem zostawił go ostatniego dnia u na...

źródło: comment_1661407851pSokWCWsroCUSMACsKvEov.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • 301
@ciemnienie co nie xD każdy wie wszystko o wszystkich, #!$%@? mnie to za każdym razem xD raz ludzie wiedzieli o nowej maszynie u mnie zanim ta przyjechała, bo ktoś z banku puścił parę z ust xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 83
@marcinkox3: Potwierdzaj każdą plotkę. Wyjdziesz na bogacza co ma kontakty, coraz więcej ludzi będzie się chciało z tobą spotkać, a może nawet partia jakąś zaproponuje dołączenie do ścieżki kariery ( ͡°͡° ͜ʖ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 351
@ciemnienie co nie xD każdy wie wszystko o wszystkich, #!$%@? mnie to za każdym razem xD raz ludzie wiedzieli o nowej maszynie u mnie zanim ta przyjechała, bo ktoś z banku puścił parę z ust xD

@marcinkox3: pamiętam, że jak za gówniaka #!$%@?łem coś na jednym końcu wsi to nim wróciłem do domu na drugim końcu to matka już czekała z #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@marcinkox3 podobna sytuacja była u mojego wuja w okolicach 2004 roku jak się okazało że trzeba mieć specjalny silos do składowania mleka. Wuj zaproponował że pokryje po ad połowę kosztów a 6-7 rolników ze wsi resztę. W dodatku wyznaczy teren na swoim podwórku pod to. Oczywiście jak to, będzie zarabiał na nas i jeszcze każe płacić. Skończyło się tak że wuj wziął na to dotacje bo to było zaraz po wejściu do
  • Odpowiedz
  • 37
@jmuhha z 300k, o wygodzie się nie wypowiem, bo nie ma nim jeżdżę, klima oczywiście jest, gpsa nie ma, 90 ha to mało, bo takim kombajnem jesteś w stanie wykosić nawet 35 ha dziennie, więc po co kupować takiego bydlaka i utrzymywać go przez 360 dni w roku?
  • Odpowiedz