Wpis z mikrobloga

#poznan #kolej #zalesie
Poznan, czy wy jestescie normalni z tym "dworcem"?
Osoba nieswiadoma tego miejsca, ktora ma10 minut na przesiadke( pociag oczywiscie z opoznieniem) czuje sie jak yebany james bond majacy minute na rozbrojenie bomby.
Juz pal licho ze perony sa rozrzucone w sposob ktory jest w stanie zrozumiec tylko osoba z wyjatkowym spektrum autyzmu.
Juz kij z tym ze dworzec jest mniejszt niz w #!$%@? dolnym bo reszta to jebitna galeria.

Biegłem, pot po tylku, oznaczenia wprowadzają w błąd.
Znalazlem chyba swoj peron. 4A, Obok 4B. Na tablicach pociag ma byc na peronie 4. Wiec wybierz jedno.
Stoja obok siebie dwa pociagi, przy nich chyba kierowniczka. Pytam jej czy to ten co jedzie do Słupcy. Odpowiedz, ze mam czytać oznaczenia. (Super info ruro)
Jedynym sensownym oznaczeniem jest curva logo MC i żabki. to widac z jazdej pozycji.
Wyburzcie to gowno
  • 135
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@prawdziwek: xD nie trzeba się bać, ale większość (99%) ludzi stoi pod tablicami z wyraźną informacją i nie potrafią jej przyswoić.
Ba! Do lokomotywy mi wchodzą, bo bilet chcą kupić xD
Dodatkowo żyjemy w czasach, kiedy każdy znajdzie w mgnieniu oka jakaś ulice na Bali czy innej Fukushimie, a na dwa znaczki nie chce się popatrzeć. Społeczeństwo głupieje, bo przyzwyczaiło się, że każdą informację ktoś im poda na srebrnej tacy przy
@Limonene: stary układ składał się na całkiem logiczną strukturę i chyba można było się szybciej połapać, jeśli tylko raz spojrzeć na schemat, a potem musieć dotrzeć np. na 4a. W przypadku nowego trudniej to zapamiętać, ale na pewno wyszli z założenia, że ludzie - tak jak mówisz - mają iść za oznaczeniami i elo, a wtedy lepiej jak się nie dublują. Ale ogółem, to co by nie zrobili, to zawsze ręce
ale perony 4a i 4b nie są bezpośrednim przedłużeniem krawędzi peronu 4 ponieważ prowadzą do nich inne tory,


@Pociongowy: Z punktu widzenia pasażera są, to wygląda jak przedłużenie peronu, jest w tej samej linii. Czyli jak zwykle chodzi o kolej pod kolejarzy, zamiast pod pasażerów? Klasyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego tam konkurencji potrzeba, bo inaczej to się nigdy nie zmieni.
@Pociongowy: nie wiem co chcesz udowodnic?
Ze dobrze chlopaki ten chlebak zrobili? Brawo, genialna koncepcja. Inaczej sie nie dalo nie?
Znalazlem swoj pociag w kilka minut zeby zdarzyc na przesiadke, wiec z nie mam problemow z ogarnianiem.
Na sile chcesz udowodnic ze ten szajs jest git. Otoz nie jest.
I nie mowie o samych peronach. Zeby dojsc na pociag trzeba latac po schodach i robic niesamowite wygibasy. Kolejki po bulet dlugie