Wpis z mikrobloga

@podomka: Fajny bajer, żeby szybko i "bezobsługowo" przejechać kuchnię albo jak dzieciaki nakruszą pod stołem, ale raz na jakiś czas i tak trzeba ogarnąć parę miejsc normalnym odkurzaczem. A, mam wersję z mopem, która generalnie fajnie się sprawdza, ale też myję podłogę raz na jakiś czas wodą z detergentem (robot używa czystej wody).

Polecam taki zakup, ale jako jedyny odkurzacz w domu to moim zdaniem za mało. Ja zrobiłem tak, że
@Rasteris: Bardziej listę urządzeń z adresami mac i systemami operacyjnymi w twojej lokalnej sieci oraz adres zewnętrzny. Ale zawsze można wydzielić sobie sieć dla gości, poza tym wszystkie Huawei czy inne Oppo telefony mogą robić to samo, nawet jakiś tam czajnik za 100zł może mieć gratis GPRS'a ale nie popadajmy w paranoję. A na co komu skan czyjejś chaty? Architektom w Chinach kończą się pomysły? Xd
@podomka: Jak masz podloge w calym domu/mieszkaniu rowna i brak wlochatych dywanow to jest super sprawa na codzien poodkurzac. Mam model ze zdjecia, w mieszkaniu tylko panele i plytki, i mi wystarczy w zupelnosci. Jest opcja dokladnego wyczyszczenia brzegow, jak dla mnie przy malo wymagajacym podlozu wymiata jak zwykly odkurzacz. Tylko mopowanie slabe.
@podomka: no za łóżko ci nie wiedzie, pod niektóre szafy tez nie. Musiałbyś sobie zmierzyć. Ja ogolnie polecam to cudo. Siadam z winkiem, odpalam i samo sie robi, a nie jak taka kuchta #!$%@? w pocie czola z odkurzaczem czesro i tak juz #!$%@? wczesniejszym sprzątaniem mieszkania.
Minus taki, że trzeba mu rzeczy z drogi usuwac - cokolwiek co na ziemii lezy, u mnie to zwykle kable, jakies torby, buty. Nawet
@podomka: Zależy od mieszkania. Jak Ci ten odkurzacz wszędzie wlezie i nie wplącze się w jakieś kable to ok. Jak masz masę jakiś zakątków i trzeba pilnować, żeby odkurzacz nigdzie nie utknął to już lepiej samodzielnie odkurzać. Takie odkurzacze kompletnie nie ogarniają dywanów typu shaggy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@podomka: jak będziesz brała z mopowaniem, to patrz by ten mop sie ruszał na boki kilka razy na sekundę by podłogowa była na serio myta a nie tylko moczona wodą... U mnie się nie rusza mop i play zostają