Wpis z mikrobloga

Podsumowanie wakacji.
Tydzień nad Soliną, rodzina 2+2, ale córa nie ma jeszcze 3 lat i część atrakcji miała za darmo.
Atrakcje to rowerki wodne, kolejka gondolowa, park "Tajemnice Soliny", bilard i inne gry, wiejskie ZOO, kolejka bieszczadzka. Poza tym sporo czasu na plaży i w wodzie, pogoda nawet dopisała, chociaż czasem padało.
Zakupy to zwykle zakupy spożywcze. Kota oddaliśmy na tydzień do kociego hotelu. Generalnie wyjazd bardzo udany.
#wakacje #rodzina #finanse
PanProgramista - Podsumowanie wakacji.
Tydzień nad Soliną, rodzina 2+2, ale córa nie...

źródło: comment_1661247443w7LXK6IjXLHLocb9JNeOaO.jpg

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
@PanProgramista: jesteś zadowolony z tego ile wydałeś? Ja na 13 dni na 3 osoby 2 osoby dorosłe i 1 dziecko 4 lata zapłaciłem wszystko all in 6500zl.
Ja na wakacjach nie oszczędzam

Można oczywiście zmieścić w kwocie 2000zl za wszystko ale słaby nocleg i słabe jedzenie wtedy wyjdzie
  • Odpowiedz
@kopek: jestem zadowolony. Mam wrażenie, że mój wpis cześć osób odebrało jako narzekanie. Ja po prostu wrzuciłem informacyjnie, bo lubię wiedzieć ile na co wydaję i zawsze tak podliczam. W tym roku wrzuciłem na Mirko, to sobie za rok porównam.
  • Odpowiedz
@PanProgramista: Dzięki za podzielenie się podliczeniem :)

Jedna uwaga co do prezentacji wyników, jeśli w którymkolwiek wierszu podajesz grosze to powinieneś je podawać we wszystkich wierszach (nawet jeśli to jest ,00), wtedy jest znacznie czytelniej bo przy aktualnej prezentacji nie widać tego od razu, że domek to czterocyfrowa kwota i trzeba się wczytać mocniej.

Dodatkowo można by też posortować wpisy według kwoty :)
  • Odpowiedz