Wpis z mikrobloga

@K00tek normalna sprawa, każdy miał taką szufladę. Kiedy się zostaje dorosłym to szufladę zmienia się na butelki, dla urozmaicenia można uzupełniać je kiedy np została połowa wody soku czy coli, to dobrze robi na nerki.
  • Odpowiedz
@K00tek

Życie jest cudowne, niczego mi nie brakuje. Wielu ludziom jest trudno zacząć na nowo po wyjściu z więzienia. ale patrzcie, mam starą przyczepkę w której nocuje, nie płacę czynszu, prąd ciągnę z baraku obok, mam ciepłą wodę, kablówkę. Lahey nic nie wie, Randy nic nie wie, pracuję z Rickim, Bubbles mieszka obok, cała rodzina w komplecie, jestem najszczęśliwszy na świecie. Dziękuje ci Panie Boże. #!$%@?, jest w pytę.
  • Odpowiedz
@K00tek: Kiedyś piliśmy u mnie w piwnicy za gówniarza i zauważyliśmy rower mojego sąsiada, którego nie lubiłem. Naszczaliśmy mu we 4 do skrzyneczki przymocowanej z tyłu roweru. Teraz z perspektywy czasu myślę, że zachowaliśmy się gorzej niż zwierzęta xD
  • Odpowiedz
@K00tek: wiesz co, niekoniecznie, bo później były kolejne melanże tam i sikaliśmy już gdzie popadnie, na siodełko, ramę, łańcuch. Ogólnie nie wiem co o tym myśleć nawet, wtedy było śmieszne po trawce i browarkach xD
  • Odpowiedz
  • 6
@Akuzativ94: xd male #!$%@?
ale wiem sam po sobie bo nie bylem lepszy xd
a z maczetosami z osiedla zawsze byla kosa (wiecznie cos im nie pasowalo) :P
wazne, ze czlowiek starszy to sie wstydzi i madrzeje (òóˇ)
prawda, prawda!? xd
  • Odpowiedz
@K00tek: wiesz co ... teraz piszę głupoty naćpany jak Messerschmitt na wykopie, gdzie dziwczyna śpi w pokoju obok. Nie wiem gdzie to się mieści w skali głupoty względem tego co było jakies 12 lat temu xd
  • Odpowiedz
@K00tek: młodszy kuzyn miał jakąś obsesję na temat robienia kupy w różnych miejscach, do tego podkradał mamie podpaski.

Wgl jak sobię przypomnę co robiły niektóre dzieciaki to 😱😱😱😱
  • Odpowiedz