Wpis z mikrobloga

Podsumowanie wakacji.
Tydzień nad Soliną, rodzina 2+2, ale córa nie ma jeszcze 3 lat i część atrakcji miała za darmo.
Atrakcje to rowerki wodne, kolejka gondolowa, park "Tajemnice Soliny", bilard i inne gry, wiejskie ZOO, kolejka bieszczadzka. Poza tym sporo czasu na plaży i w wodzie, pogoda nawet dopisała, chociaż czasem padało.
Zakupy to zwykle zakupy spożywcze. Kota oddaliśmy na tydzień do kociego hotelu. Generalnie wyjazd bardzo udany.
#wakacje #rodzina #finanse
PanProgramista - Podsumowanie wakacji.
Tydzień nad Soliną, rodzina 2+2, ale córa nie...

źródło: comment_1661247443w7LXK6IjXLHLocb9JNeOaO.jpg

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
@PanProgramista:dodaj do tego tysiaka i ja za taki hajs to na tydzień do Korei południowej jadę z partnerem XDD jezu dzieci to skarbonka bez dna


@Szpeju: ta jasne, siedzialem troche w Koreii i wcale tam tak tanio nie jest. No dobra zarcie drogie nie jest, ale tez nie tak tanie jak np Wietnamie. Ale za to w Seulu to za gowniany hostel za dobe wyjdzie min 50$. Takze
  • Odpowiedz
@PanProgramista 350zl dziennie za domek ;O drogo jakos


@bizonsky: raczej tanio. za apartament w Szczyrku w lutym placilem 799 za dobe - dreamapart.pl
Zwykle jezdze w Alpy ale ze wzgledu na #!$%@? z covidem olalem Wlochy i Austrie. Tylko ze teraz tam tez wcale nie jest tanio jesli wezmiesz porownywalny standard.
  • Odpowiedz
@PanProgramista: rok temu dokładnie tyle wydałem na tygodniowy wyjazd na chorwacje, swoje auto rodzina z dziećmi. Mówię o kosztach całkowitych wliczając paliwo. Polska turystyka to jest #!$%@? dramat.
  • Odpowiedz
@Banicjusz: @T0pi5: ta jasne OP zrobil podsumowanie dla rodziny 4os. Powodzenia z hotelem 4* all in w Bulgarii dla 4 osob za 5k w szczycie sezonu wakacyjnego.
Sporo jezdze i wiem ile kosztuja rodzinne wakacje.
Baleary to juz wogole fantazja poniosla jesli myslisz ze za 5k mozna w 4 os spedzic tydzien.
  • Odpowiedz
chryste panie


@panikaman:

Takie mamy ceny niestety. W sumie to całkiem przeciętne koszty jak na taki wyjazd. Wiadomo, że pod namiotem z zapasem tyrolskiej było by taniej ale jednak nie zawsze z malutkimi dziećmi to dobra opcja, zresztą tak #!$%@? odmawiać dziecku loda, czy atrakcji na wyjeździe.


@smk666: ja sie wyleczylem czas jakis temu z placenia 12k za domek na 2 tygodnie i jezdze z dziecmi pod namiot.
  • Odpowiedz
@chigcht: to co zamiast bookingu? Nawet wchodzac na stronę jakiegoś hostelu/hotelu jest drożej niż na booking ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Airbnb mało ofert. Syf się zrobil
  • Odpowiedz