Wpis z mikrobloga

Podsumowanie wakacji.
Tydzień nad Soliną, rodzina 2+2, ale córa nie ma jeszcze 3 lat i część atrakcji miała za darmo.
Atrakcje to rowerki wodne, kolejka gondolowa, park "Tajemnice Soliny", bilard i inne gry, wiejskie ZOO, kolejka bieszczadzka. Poza tym sporo czasu na plaży i w wodzie, pogoda nawet dopisała, chociaż czasem padało.
Zakupy to zwykle zakupy spożywcze. Kota oddaliśmy na tydzień do kociego hotelu. Generalnie wyjazd bardzo udany.
#wakacje #rodzina #finanse
Pobierz PanProgramista - Podsumowanie wakacji.
Tydzień nad Soliną, rodzina 2+2, ale córa nie...
źródło: comment_1661247443w7LXK6IjXLHLocb9JNeOaO.jpg
  • 169
@smk666: masz wymagania to płać, nie zmienia to faktu, że bez problemu można ogarnąć bardzo dobre warunki w o wiele niższej cenie ¯\_(ツ)_/¯

Byłem w agroturystyce i nie mieszkaliśmy pod jednym dachem z obcymi ludźmi. Dostosowywać do godzin, zasad, ciszy nocnej, musiałem się tak jak to w społeczeństwie bywa. Miałem prywatny ogród, swoją wiatę na biesiade z paleniskiem, piecem do pizzy i wędzarnią. To wszystko za 55zł za noc od osoby.
masz wymagania to płać


@ZmiksowanaFretka:
No i płacę - po to są wakacje aby mieć spokój i swobodę, odpocząć od syfu bez kompromisów.

Byłem w agroturystyce i nie mieszkaliśmy pod jednym dachem z obcymi ludźmi. Dostosowywać do godzin, zasad, ciszy nocnej, musiałem się tak jak to w społeczeństwie bywa. Miałem prywatny ogród, swoją wiatę na biesiade z paleniskiem, piecem do pizzy i wędzarnią. To wszystko za 55zł za noc od osoby.
@ZmiksowanaFretka:

http://biesczad.pl


Posiadamy 5 domków podzielonych na: dwa domki BiesCzad (do 8 osób domek) usytuowanych na jednej posesji (Kalnica 49), jeden domek CzadBies (do 6 osób) położony na kolejnej posesji (Kalnica 25) i dwa domki BiesCzader (do 6 osób domek), wybudowane na jeszcze innej posesji.


Czyli o ile nie jedziemy dużą ekipą na dwa domki to cztery już z opisu odpadają bo dzielą posesję (patrz wpis wyżej czym to się kończy).
Pobierz smk666 - @ZmiksowanaFretka: 
 http://biesczad.pl
 
Posiadamy 5 domków podzielonych n...
źródło: comment_1661251422mI2bDFANCKLqcYngmW9M1A.jpg