Wpis z mikrobloga

Podsumowanie wakacji.
Tydzień nad Soliną, rodzina 2+2, ale córa nie ma jeszcze 3 lat i część atrakcji miała za darmo.
Atrakcje to rowerki wodne, kolejka gondolowa, park "Tajemnice Soliny", bilard i inne gry, wiejskie ZOO, kolejka bieszczadzka. Poza tym sporo czasu na plaży i w wodzie, pogoda nawet dopisała, chociaż czasem padało.
Zakupy to zwykle zakupy spożywcze. Kota oddaliśmy na tydzień do kociego hotelu. Generalnie wyjazd bardzo udany.
#wakacje #rodzina #finanse
PanProgramista - Podsumowanie wakacji.
Tydzień nad Soliną, rodzina 2+2, ale córa nie...

źródło: comment_1661247443w7LXK6IjXLHLocb9JNeOaO.jpg

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
@PanProgramista to wejdź w inny ¯_(ツ)_/¯ są też ceny od sierpnia, ale ogólnie większość wynajmujących podaje już ceny od 29 sierpnia więc ciężko potwierdzić informacje że to "tania cena" za domek w sezonie

A co do lokalizacji to ok, coś się za to pewnie dopłaca, ale moim zdaniem nie jest to warte 1000zl i w tej sytuacji jest to ciągle drogo.
  • Odpowiedz
@hellyea myślę podobnie. 350 to nie jest ogromna kwota za 4 osoby.


@Gallg: Oczywiście, jeszcze do tego w wakacje. A jak jakaś bardziej popularna miejscowość, dobra lokalizacja, standard etc. to nawet niska.
  • Odpowiedz
@adifek no to wejdź w drugi Jezu jakie problemy, piszecie tak jakby tańsze opcje nie istniały XD 350zl za domek w Polsce za dzień to jest drogo, nie przekonacie mnie do zmiany zdania że to tanio kiedy są tańsze opcje
  • Odpowiedz
@smk666: Mam toalete chemiczna, ktora nie smierdzi w ogole - tu problem toalety sie konczy. Nie musze dzieci pilnowac czy w publicznym kiblu nie wpakuja rak do sedesu. Pod prysznic idziemy razem wiec tez luz.
Sa kempingi rozne. Na jednych siedzisz wsrod przyczep i samochodow, na innych jest nakaz odstawienia auta na parking i siedzisz wsrod zieleni. Ja mam ulubione kempingi, na ktorych nie ma tlumow i wypoczywa mi sie
  • Odpowiedz
No Ty lubisz, ale innym nie jest to potrzebne, ja w takim miejscu tylko śpię i wielu osobom też zależy tylko na tym, żeby mieć gdzie spać i się umyć.


@choochoomotherfucker: nie no spoko tylko ze watek zalozyla osoba ktora zrobila kalkulacje dla wyjazdu rodzinnego (z dziecmi). Takie wyjazdy maja inna specyfike niz backpakerski wypad na trekking do Nepalu. A tu wiekszosc sie doczepila ze OP drogo zaplacil, tylko jakos
  • Odpowiedz
@bizonsky: 350 zl, za domek dla 4 osob to jest malo. patrzysz przez pryzmat kosztu od os a nie calej rodziny. Jak ktos pisze ze ze w Chorwacji duzo taniej mial nocleg dla 4 os to niech Ci pokarze standard w jakim mieszkal, bo jest duza szansa ze to jakas nora w przyziemiu. To jest mit szczegolnie przy tak slabej zlotowce ze ogarniesz tanie wakacje na przyzwoitym poziomie (podkreslam przyzwoitym
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bizonsky: ja w zeszłym roku szukałem tydzień domku na sierpień w Bieszczadach i ostatecznie zapłaciłem 140 złotych za ciasny pokój w domku (osobne wejście i łazienka) w mocno średnim standardzie (choć podwórko ładne). W tej cenie ledwie mieściliśmy się jako para. Domek w Polańczyku to już minimum 400 złotych za noc. To co Ty wysyłasz to dziury w dupie, bez porównania dla kogoś kto chce np. być na plaży. Pewnie,
  • Odpowiedz
tydzień w Egipcie spokojnie za 3000 idzie ogarnąć, więc te 6000 za 2 osoby by było


@zakamuflowany_fetyszysta: No a OP pojechał w 4, wiec wychodzi 12k, tak jak napisalem.

Poza tym o co chodzi z tą "przyjemnością"? Ja byłem w lipcu właśnie i było bardzo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanProgramista: możesz dać namiar na Twój domek? Jak nie chcesz tutaj to może być priv.

Co do kosztów: koledzy wyżej chyba nie ogarniają że wakacje z rodziną to inny poziom wydatków niż wakacje samemu lub tylko z partnerem... 5k za tydzień to całkiem dobra kasa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bizonsky: ale domek domkowi nie jest równy.. jak w ogóle możesz pisać że 350 to dużo a 200 jest ok xD to jest tak jakbyś pisał że 35k za samochód to dużo ale 20k to już ok nie wspominając o jakich samochodach piszesz.

Jednemu wystarczy dziura w ziemi na zadupiu za 30 zł a drugi chce coś bardziej luksusowego w dobrej lokalizacji za 1000 zł ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ja ledwo co zapłaciłem 3000 zł za 9 dni za mieszkanie w samym historycznym centrum Valletty, stolicy Malty XD


@T72: W sensie, ze zle / dobrze? Przeciez Malta to zadupie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bizonsky: drogo? No drogo, ale teraz poniżej tej ceny znajdziesz robaki pod poduszką, serio.

Ja w tym roku na 14 dni w Sudetach wywaliłem z rodziną (żona i gówniak na 4 lvl) 13k.

Jak zrobiliśmy z żoną podsumowanie, że nie chcieliśmy na 11 dni jechać do Słowenii za 10k to nas samych łamie w krzyżu.
  • Odpowiedz