Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@rozowyslonikx: to zależy, czy zależy ci na ONS czy nie. Jak ostre rżnięcie bez zobowiązań i dobra zabawa to szczyt twoich ambicji to nie rób przerwy. Po prostu nie odpisuj na wiadomości od normalnych mężczyzn. Zlewaj ich, aby poczuli, że nie mają tu czego szukać.

Jak już nabijesz przebieg większy niż w passacie sąsiada i przyjdzie chęć aby się ustatkować, to wtedy sytuacja się odwróci. Z twoim wiekiem i doświadczeniem Ci
Po prostu nie odpisuj na wiadomości od normalnych mężczyzn


@zestolicy: Ale ten ze skrina nie jest normalny, jak można komuś napisać w pierwszej wiadomości, że jest ideałem, przecież to spermiarstwo xD

Z twoim wiekiem i doświadczeniem Ci których teraz odrzucasz, będą ciebie spuszczać na drzewo.


Zawsze bawi - jak kobieta jest ładna i zadbana, to znajdzie kogoś bez problemu w każdym wieku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@choochoomotherfucker:

jak kobieta jest ładna i zadbana, to znajdzie kogoś bez problemu w każdym wieku.


Masz rację, zawsze "kogoś" znajdzie. Tylko jakoś dziwnie często się okazuje, że ten "ktoś" bardzo odbiega od wyobrażeń o oczekiwań co do stałego partnera i zostaje się z takim, jaki się znalazł. Nie sztuką znaleźć kogoś, sztuką jest znaleźć odpowiednia osobę do stałego związku. A tutaj wraz z wiekiem poziom trudności rośnie, szczególnie dla kobiet.
Ale ten ze skrina nie jest normalny, jak można komuś napisać w pierwszej wiadomości, że jest ideałem, przecież to spermiarstwo xD


@choochoomotherfucker: Jak dla mnie to ta wiadomość brzmi, jakby koleś naczytał się jakichś porad "ekspertów" matrymonialnych, że pierwsza wiadomość powinna nawiązywać do profilu i pokazać, jak bardzo jesteś pozytywnym człowiekiem, a jednocześnie przedstawić jasne intencje.
Ale spokojnie, posiedzi tam parę miesięcy, zgorzknieje i zrozumie że treść wiadomości jest kompletnie bez