Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mieszkam w #krakow i zaczęłam niedawno pierwszą pracę 100% zdalnie. Trochę mi brakuje kontaktu z ludźmi - tfwnobf :-(. Znacie jakieś miejsca w Krakowie, gdzie mogłabym przyjść popracować, albo jakieś biura coworkingowe, gdzie można sobie wynajmować hot deska na pojedyncze dni bez podpisywania umowy?
W zasadzie nie siedze w IT, ale podejrzewam, że #programista15k oraz #programowanie będą mieć coś w tej kwestii do powiedzenia.
Dzięki!
#pracazdalna #coworking #homeoffice

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630327c10b38baa9cfae3152
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mieszkam w #krakow i zaczęłam nieda...

źródło: comment_1661157626j7PQnQ6dx55XMAfbE50xK0.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile skąd wiesz, że przy jednej? Siedziałeś te kilka godzin i ich obserwowałeś jak creep?
Kawiarnie nie mają z tym problemu, bo ktoś taki pewnie sumarycznie wyda więcej w ciągu dnia niż pojedynczy klient. Dodatkowo jest bardzo duża szansa, że wróci innym razem i wyda znów albo zostanie stałym klientem.
No ale wykopek piwniczak ze swoim czarno-białym światopoglądem opierającym się na chłopskim rozumie wie lepiej i już wydał wyrok. xD
  • Odpowiedz
MetalowyListonosz: @JuzTuKiedysBylem: @ATAT-2: oczywiście juz poszło zesranko i wyzywanie od piwniczaków, a rzeczywistość jest taka jak pisze @NoMoreTearsJustSmile: na zachodzie juz przed pandemia odchodzono od darmowego wifi w kawiarniach badz instalowano systemy ograniczajace dlugosc sesji, niektorzy ida dalej i wstawiają stoliki uniemozliwiajace komfortowe ulokowanie laptopa właśne po to by uniknac takich klientów zombie, którzy siedzą pół dnia przy jednej kawie zajmując stolik i jeszcze ciagna
  • Odpowiedz
na zachodzie

zaczac czytac zachodnia prase


@AnonimoweMirkoWyznania: Zajebiście się ciesze czego to na zachodzie nie ma bo przecież to taki wyznacznik. 'A na zachodzie/A za granicą to...'.
Ale przypomnę - rozmawiamy o Polsce i o tym jak to wygląda u nas i co kawiarnie oferują.

A koleżanka @NoMoreTearsJustSmile (która pewnie sama sobie ten anonimowy 'popierający' wpis dodała ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) wciąż zapomniała odpisać
  • Odpowiedz
@ATAT-2

(która pewnie sama sobie ten anonimowy 'popierający' wpis dodała ( ͡° ͜ʖ ͡°) )


TakBylo.jpg XDDDDD nie martw się, mnie stać żeby pójść sobie do przestrzeni coworkingowej, a nie cebulić w Starbucksie pół dnia nad
  • Odpowiedz
Wiesz, zaskoczę Cię, ale normalni ludzie też czasem wpadają do kawiarni, na przykład z koleżanką i widać, że jak wchodzimy to siedzi ktoś już z wypitą kawą i "pracuje", po czym jak wychodzimy, to ta osoba dalej "pracuje" z tym samym kubkiem. Nie trzeba nikogo "obserwować jak creep", wystarczy dwa razy rzucić okiem. A widok częsty, zwłaszcza w sieciówkach.


@NoMoreTearsJustSmile: straszne, czyli siedzisz godzine w kawiarni i widzisz typa z
  • Odpowiedz
To Ty się naucz czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałam, że siedzi tak jak ja.


@NoMoreTearsJustSmile: Napisałaś, że 'siedzi jak wchodzicie' i 'siedzi jak wychodzicie'. Czyli lekką ręką może tam spędzić 15 minut więcej niż wy.
No ale on jest pasożyt a Wy super klientki generujące 90 proc przychodu knajpy.

Widać, że się przysrałeś bo sam jesteś takim typem co siedzi tak godzinami w kawiarni nad
  • Odpowiedz
Podziwiam jeśli potrafisz kilka godzin żywić się i poić tylko jedną kawą.


bo sama napisałaś:

A potem siedzą kilka godzin przy jednej kawie xD


Czy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ludzie się modlą o to, żeby na jesień im korpo nie wyskoczyło z pomysłem powrotu do biur w pełnym trybie (a o pełnej zdalnej niektórzy mogą pomarzyć), a tobie tak brakuje ludzi, że musisz szukać biura na własną rękę xD. Zawsze mnie to #!$%@?.

To po co w ogóle szukałaś pracy w pełni zdalnej? Śmiało, rekrutuj się do jednej z wielu firm, gdzie masz być codziennie bite 8h (a
  • Odpowiedz
@BrockLanders: a to ciekawe co piszesz bo ja znam dużo innych przypadków, że ludzie w czasie pandemii popadali w depresję pracując zdalnie i cała masa ludzi modliła się żeby w końcu im biura pootwierali. Ja sam również zdecydowanie wolałbym pracować stacjonarnie niż zdalnie, ale stawki na pracy zdalnej w IT są kilka razy wyższe niż na pracy stacjonarnej w moim mieście. Więc zostałem w pracy zdalnej, ale chodzę do coworkingu
  • Odpowiedz