Wpis z mikrobloga

Podróżowanie z maluchem, który już bardzo dużo rozumie i potrafi mówić, to zupełnie nowy etap wyjazdów. Wspólne przeżywanie wszystkiego, oglądanie i zwiedzanie cieszy po wielokroć mocniej. Obserwowanie foki, pływanie razem w rwącym nurcie i na fali, lapanie rybek, oglądanie ważek nad rzeką - każda z tych rzeczy fascynuje malca, który reaguje z ogromnym entuzjazmem. Potem można dlugo rozmawiać o tym, co widzieliśmy. Wspaniałe jest być przy tym, byc tego częścią ()

Mam nadzieję, że od teraz będzie więcej okazji do rodzinnych wyjazdów, bo to wyjątkowy czas Pomysłów i planów jest wiele!

Kilka uwag z tej podrozy:
- przy wysokich temperaturach klimatyzacja w aucie i pokoju hotelowym to konieczność, dzięki niej maluch ma możliwość lepszego odpoczynku przed kolejnymi atrakcjami
- umiejętność korzystania malucha z toalety z asysta (podtrzymywanie), wiele ułatwia i nie trzeba zabierać nocnika
- na wyjazdach nie ma godzin drzemek, spanie jest wtedy kiedy jest ku temu okazja
- wspólne spanie w jednym łóżku to do dobre rozwiązanie (póki co)
- sniadania hotelowe lepiej wypadają na zewnatrz
#dzieci #podroze #rodzina #rodzice #rodzicielstwo #mamacontent #tatacontent #ciemnamama
ciemnienie - Podróżowanie z maluchem, który już bardzo dużo rozumie i potrafi mówić, ...

źródło: comment_1661150676aWA3OqdkdrOcOvVjruHfhV.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ciemnienie to później zapomni jak wleci szkoła czytanie i pisanie xD nasze proste mózgi nie są przystosowanego do tego xD


@kupuje_bulki_w_almie: dorosły człowiek też zapomina mniej istotne informacje, czy to oznacza że nie mamy zdobywać nowych doświadczeń?

Jak poczytasz wątki o najwcześniejszych wspomnieniach to Mirki piszą o doświadczeniach gdy mieli 2-3 lata i na pewno większa szansa jest na zapamiętanie silnych emocji jakich na pewno wspólne wakacje dostarczają
  • Odpowiedz
Wspólne przeżywanie wszystkiego, oglądanie i zwiedzanie cieszy po wielokroć mocniej.


@ciemnienie: skąd dzieci mają taki entuzjazm do życia? Mnie od małego wszystko wk#rwiało, wycieczki były na siłę wymęczone i jak widzę albo słyszę o takim entuzjazmie to jestem naprawdę w szoku xD
  • Odpowiedz
@ciemnienie możesz nie targowac podróże? To jest dla osób które chcą dowiedzieć się coś ciekawego z zakątków świata co warto zwiedzić a nie wypad z kaszojadem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz