Wpis z mikrobloga

Wiem, że ostatnio dodawałem mniej wpisów, jednak nie było to podyktowane lenistwem. Wiele osób na tagu #przegryw pisze jakoby #blackpill zdeterminował całkowicie ich życie. To interesujące opinie, dlatego wraz z kolegami, których poznałem na studiach dickpillscience postanowiliśmy zbadać dlaczego akurat ta pigułka jest nazywana "czarną". Badania były dosyć intensywne i trudne, jednak udało nam się zgodnie podsumować: kolor ten odnosi się do koloru skóry. Blackpillowcy w głębi serca doskonale wiedzą, że nie mają szans w konkurencji z czarnoskórymi mężczyznami, tym samym bajki "just be white" można traktować jako kabaret bądź stand-up. Blackpill = #mokebepill . Nasze badania przyczynią się do dalszego rozwoju dickpillscience - publikacja będzie wydana najprawdopodobniej pod koniec tego roku w zeszytach naukowych University of Cocksville (Tennessee, USA).

#nauka #badania #genetyka #biologia #anatomia #psychologia #prawdyzyciowe #mokebe #penis #zwiazki #seks #plodnajulka #p0lka #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #natura
Pobierz
źródło: comment_1661093222y0FAeZCd9nPPggh4q5iznx.jpg
  • 6