Wpis z mikrobloga

  • 421
Robienie dziecka które będzie musiało wchodzić na rynek pracy by przeżyć jest jak wystawianie niewolnika na targ.

Gdzie tu logika

Rodzice zdają się mówić słuchaj to my Cie tu ściągnęliśmy na ten świat bardzo Cie kochamy ale żeby przeżyć musisz tyrać u kogoś innego.

Ludzie nie oddali by swojego pieska żeby ciężko pracował ale dziecko już tak.

#antynatalizm #antykapitalizm #neet #pracbaza
  • 148
  • Odpowiedz
@galek: A i jeszcze chciałabym aby seks nie istniał i ludzie nie mieliby popędu jakby para decydowała się na dziecko to musieliby przejść szereg badań medycznych i psychiatrycznych po czym pobrano by od nich co trzeba a dziecko rosłoby w inkubatorze takim jak w Matrixie z którego wylazł Keanu, ale musieliby spełnić w cholerę warunków najpierw
  • Odpowiedz
@galek będzie mi pomagać tak jak ja pomagam swoim. Wyprowadziłem się z rodzinnego domu będąc w klasie maturalnej bo już potrafiłem zarabiać pieniądze i uznałem że czas iść na swoje. Ludzie którzy mają ponad 20 lat nie uczą się i nadal siedzą na garnuszku rodziców bo praca jest be to darmozjady i tyle ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 70
@Afrobiker No piszesz ze kopa w dupe dostanie po pelnoletnosci jak nie będzie chciało pracować

A teraz piszesz ze będziesz pomagał

Zdecyduj się
  • Odpowiedz
@galek bzdura. Masz obowiązek wychować dziecko i nauczyć go radzenia sobie w dorosłym życiu. Jakim wsparciem dla rodziców jest dorosły potomek który nie pracuje a żyje za pieniądze rodziców do ich śmierci? I za co będzie żył jak ich zabraknie?
  • Odpowiedz
A darmozjady powinny być utylizowane bo zużywają surowce które nie są odnawialne ¯\(ツ)/¯


@Afrobiker: zgadzam się, kapitaliści, rentierzy i podobne im pasożyty powinny zdychać, albo wziąć się do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 37
@dafto jak ktoś chce to tak.

Wolność polega na tym żeby robić to co się chce. Jeśli jest to zbieranie kamyczków i układanie ich na kupkę to wolnością jest to żeby można było robić to ci się chce
  • Odpowiedz