Wpis z mikrobloga

Kasacja córki Dugina to ważniejsza rzecz niż zatopienie Moskwy. Zmarła córka gościa który uważa Polske za kraj fikcyjny a Rosje za odrębną cywilizacje do której przyłączyć trzeba wszystkie republiki radzieckie i państwa byłego bloku socjalistycznego. To jest główny ideolog ich #!$%@? neoimperializmu.

A dla spermiarzy tylko tyle: Szkoda to jest mi zgwałconych i zamordowanych kobiet na Ukrainie, a nie jakiejś Julki która nawoływała do zabijania ukrainców. Teraz każdy w Moskwie wie, że nikt nie jest bezpieczny

Ha tfu.
#rosja #ukraina #wojna
  • 28
Szkoda to jest mi zgwałconych i zamordowanych kobiet na Ukrainie, a nie jakiejś Julki która nawoływała do zabijania ukrainców.


@AusserKontrolle: dużo tutaj widzę przelotnego "nie szkoda mi" we wpisach w temacie. Łamie mi serce że nadal myślimy na poziomie średniowiecznego chłopa o tych sprawach. Nikt nie ma "swoich" poglądów, ich też nie były ich. Mieli takie jakie musieli mieć, robili to co musieli robić. Tak jak ty nie mógłbyś mieć innych
@AusserKontrolle: Chciałbym, żeby tak właśnie było, ale patrząc na komentarze na pikabu to wielu r0sjan w ogóle nie kojarzy Dugina. Trudno powiedzieć, czy to rzeczywiście taka wpływowa postać w rosyjskim świecie, czy tak wykreował go Zachód.