Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@prezeskuliziemskiej: Jem dokładnie tak, jak rozpisał mi trener. Około 2300kcal dziennie, trochę więcej w dni kiedy mam trening siłowy, w pozostałe odrobinę mniej. Inaczej po 40 minutach treningu czułem się jak pusty worek i miałem zawroty głowy.
  • Odpowiedz
@groman43: "Zupełnie nie rozumiem, kiedy i dlaczego chudnę" - chudniesz tylko i wyłącznie dlatego, że jesteś na deficycie kalorycznym. Deficyt ok 1000 kcal to trochę za dużo, przedyskutuj to z dietetykiem. Małymi kroczkami do przodu i powodzenia ziomeczku.
  • Odpowiedz
@groman43: 1000 kcal deficytu wymaga dużego samozaparcia - gratuluję i oby tak dalej! Sam od dłuższego czasu lecę na deficycie 600-700 i nie ma lekko, a w dni gdy ocieram się o 1000kcal to jestem wypompowany do cna. Co prawda ważę 30kg mniej od Ciebie, ale zbyt późno wziąłem się za redukcję w tym roku i staram się nadgonić przed wrześniowym urlopem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@today:

Deficyt ok 1000 kcal to trochę za dużo, przedyskutuj to z dietetykiem.


Przy takim poziomie BF, to nie stanowi problemu dla organizmu. Im bliżej celu, tym będzie ciężej, ale na razie niech korzysta z tego, że organizm z takimi zapasami tłuszczu jeszcze nie buntuje się przy takim traktowaniu. Na zmniejszenie tempa przyjdzie jeszcze czas.
  • Odpowiedz
@groman43: 800 kcal na rowerku to bardzo dużo, tym maszynom to nie wierz że tak wyliczają.
Wahania wagi normalne. Raz stracisz 2 kg raz kg do góry.
Na początku możesz się czuć pusty, wypompowany po treningu. Później się organizm "przestawi" i będzie czerpał energię że smalcu, jak z dietą nie będziesz oszukiwał to przy pełnowartościowym jedzeniu nie będziesz bardzo głodny chodził
  • Odpowiedz