Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Morty1337: Nie wiem, znajdź se jakiś plac czy coś. Według przepisów rolkarze nie mogą jeździć po ścieżkach rowerowych. Prywatnie tylko dodam że mnie wkurzają rolkarze bo jeżdżą kilkukrotnie wolniej i do tego bujają się od lewej do prawej żeby te swoje rolki napędzić i tylko trzeba dodatkowo uważać żeby takiego gagatka nie potrącić. Dodatkowo klasyka czyli słuchawki i brak ogaru ze ktoś z tyłu nadciąga.
@SzemranyInkub Wiadomo jak jedzie panicz na rowerze to cała trasa jego, masz go puszczać i jeszcze się jaśnie panu kłaniać XD DDR nie jest tylko dla Ciebie, chciałeś mnie zagiąć przepisami ale coś Ci nie wyszło. Dodam tylko, że większość rolkarzy jeździ szybciej niż rowerzyści rekreacyjni ale ok. Równie dobrze Tobie też mogę powiedzieć, że znajdz sobie placyk i rób kółeczka, zobaczymy jak się będziesz dobrze bawić ( ͡° ͜ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Morty1337: nie ma większego raka na ścieżce rower niż rolkarz. Największy problem to słuchawki nauszne (każdy rolkarz ma) i jechanie całą szerokością ścieżki. Mijanie takiego dzbana na milimetry i oczywscie przestraszony że ktoś go wyprzedza. Zagrożenie dla uczestników ruchu
@SzemranyInkub o tak, przyznaję rację. Nie ma większego zagrożenia na ścieżce niż rolkarz. Jeszcze zawsze całą szerokością jadą i wpierdzielają nogę pod koło jak jedziesz z przeciwka. Debile. Ja już raz nogę złamałem przez idiotę który z DDR nie umie korzystać i za każdego kolejnego podziękuje. Więc poproszę o jak najwięcej ścieżek z kostki:)