Wpis z mikrobloga

YouTuber Budda zorganizował rekrutację/konkurs na montażystę video. I etapem rekrutacji było podesłanie swojego portfolio (jak poinformował na story zgłosiły się 602 osoby z czego wybrał 50 do drugiego etapu). II etap natomiast polegał na zmontowaniu materiałów wysłanych przez Pana Buddę ( ͡° ͜ʖ ͡°) - 200 gb surowych plików, czas na wykonanie to 72 h. W mailu wspominał "widzimy się za 72h". Warto wspomnieć, że jak zakończył się I etap - oficjalnie poinformował na instagramie, że do godziny 20:00 Ci co przeszli dalej otrzymają informację o II etapie. 1 miejsce zgarnia 5 000 zł i pracę na głównym kanale YT, drugie miejsce 2500 zł i bycie "asystentem montażu". No i nie uwierzycie, zrobiłem film, wysłałem na maila tak jak prosił no i czekam, czekam i czekam - mija miesiąc nadal nic. Ludzie się domagali odpowiedzi wczoraj na aferkach u Boxdela i musiał w końcu się na ten temat wypowiedzieć no i co? Dwie osoby zostały już dawno wybrane i montują, jak wspomniał "wszystko zostało obejrzane" szkoda, że specjalnie wrzuciłem to na YT i nie wchodziłem w link więcej, żeby widzieć kiedy Budda to wyświetli. No i nie wyświetlił, wszystko zostało obejrzane ale moje nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i 4ch innych osób też, które napisały do mnie na fejsie. Miło, szkoda, że spędziłem 72 h przy montażu, zarywałem nockę, żeby ściągać - po to by nawet moja praca nie została oceniona. Nigdy więcej, nie polecam tego użytkownika.
#famemma #polskiyoutube #highleague #boxdel #buddatv #youtube #budda #afera #aferki
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siaraczi: brawo, zostałeś wyruchany przed własną głupotę i jeszcze płaczesz na wykopie. Influ=rak . Jak się dajesz ruchać będziesz ruchany całe zycie
  • Odpowiedz
@siaraczi: Pamiętaj, nigdy nie rób na rekrutację zadania które zajmie więcej czasu niż takie które mógłbyś zrobić podczas zwykłej rozmowy. Te wszystkie konkursy „wyślijcie mi sto pięćdziesiąt prac, za najlepszą będzie praca za tysiaka miesięcznie, drugie miejsce przelew 500zł, dwa wyróżnienia z nagrodą smycz i kubek z nazwą kanału” to nie powinny mieć w ogóle miejsca.
  • Odpowiedz