Wpis z mikrobloga

Co ja mam zrobić. Psychiatra dosłownie powiedział mi, że nie jest mi w stanie pomóc. Powiedział, że nie mam depresji i że przyjmowanie leków nie ma sensu. Twierdzi, że po prostu w głębi duszy i na podstawie logicznego toku rozumowania doszedłem do wniosku, że nie za bardzo widzę jakikolwiek sens w życiu, a co za tym idzie nie widzę sensu w podejmowaniu jakiejkolwiek nadprogramowej aktywności poza podtrzymywaniem swoich funkcji życiowych. Powiedział mi, że nie jest w stanie mi zaproponować żadnego leczenia, gdyż nie widzi żadnej patologii. Zaproponował żeby może poszukać jakiegoś dobrego terapeuty, ale też nie był przekonany co do tego czy to przyniesie jakiś efekt. Powiedział jeszcze, że mi współczuje. No super dzięki, bardzo mi to pomogło xD #przegryw #depresja ##!$%@? #medycyna #psychiatria #psychologia #psychoterapia
Bipolar- - Co ja mam zrobić. Psychiatra dosłownie powiedział mi, że nie jest mi w sta...

źródło: comment_1660998096K58WtTkkrK4dqVk9EOT6mE.jpg

Pobierz
  • 129
@jazmojegopokoju: To zbadaj jeszcze B12 w organizmie. Wiem, ze to głupio brzmi, ale słuchałem kiedyś wykładów praktyka lekarza psychiatry, który specjalizował się w wpływie żywności na psychikę. Stwierdził klinicznie, ze w przypadku wczesnej diagnozy depresji większość objawów znika po podniesieniu poziomu B12. Niestety trwa to około 6 miesiecy, ale wartość spróbować. Gdzieś są nawet jego wykłady na YouTube, mogę poszukać
@Shatter: wydaję mi się, że nawet jak ktoś nie widzi sensu to musi ten sens sobie samemu stworzyć i dążyć do czegoś ustalonego przez siebie. Bez jakiegokolwiek sensu chyba bardzo łatwo popaść w depresję
@TurboDynamo:

: też nie wiem bo nie jestem psychologiem i nie mam jego kompetencji tak jak ty.


Za to miałeś kompetencje stwierdzić, że u OPa winą jest przeglądanie wykopu, a ja rzekomo jakiś blackpill czytam, a nawet nie znam się zbytnio co to jest xD.
@purple_elly_sound:
Mogę sobie zaglądać na plusy, bo jest publiczne kto je daje, więc uj ci do tego xD. W dodatku szkodzicie tym ludziom, bo tylko OP gorzej będzie się czuł jak zobaczy ile ludzi nie traktuje go poważnie, a inni uwierzą, że serio terapia to lek na wszystko. Byłeś ty chociaż kiedykolwiek u psychiatry czy na terapii, że wyrażasz swoje zdanie?
@koronawirus:

przecież nie neguję, że niektórym nie da się pomóc, widocznie op do takich należy albo miał trzy razy pecha i trafił na #!$%@? lekarzy, bo to też tylko ludzie.


Skoro nie negujesz to czemu plusujesz wpis, który wyśmiewa OPa, że kłamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

odpowiadam jedynie na #!$%@? przez opa po terapeutach. zawsze znajdzie sie jakaś szurnięta #!$%@? po psychologii, która nie powinna prawcować w