Wpis z mikrobloga

@Marshall1337: widzisz tym się różnimy ty widzisz jakaś durna wartość do której walił byś konia a ja po prostu spełniam swoje marzenie( ͡° ͜ʖ ͡°) zarabiaj więcej to przestaniesz patrzeć na wszystko przez pryzmat kasy a zaczniesz bawić się życiem
  • Odpowiedz
@borsuk123: też kiedyś miałem taki dylemat czym się różni zegarek PP od Seiko i wytłumaczył mi to mój znajomy. Jeśli prowadzisz jakiś biznes i pokażesz się że stać Cię na drogi zegarek/samochód/dom lub inne rzeczy materialne pokazujesz tym że Ci wychodzi i że zarabiasz na swoim biznesie. Potencjalnie budujesz zaufanie swojego partnera biznesowego. Pierwsze wrażenie ma znaczenie
  • Odpowiedz
@dymek_: może nie z perspektywy 55k, ale karbonowego roweru na okablowanej ultegrze, po przesiadce z alu 105, mogę powiedzieć, że Karbon + wyższa grupa robi różnicę.
Zaczynając od wygody (karbon) wybiera wstrząsy na dziurach, ten materiał pracuje.
Następnie napęd, fajnie jak to chodzi lekko, płynnie i cicho, a kiedy nadepniesz na pedał to czujesz, że moc zamienia się w prędkość.
A kończąc na różnicy w wadze, niby 1-1.5kg różnicy, taka większa
  • Odpowiedz
@FestDziarskiHenk: wracam do kolarstwa po 7latach... Na sprzęt wydałem już 100k+.. fitting mam umówimy na 29.08, współpraca z topowym trenerem żeby były efekty. Nie traktuje teraz tego roweru jako sprzęt do ścigania, obecnie to rower do treningu i spełnienie marzenia
  • Odpowiedz
@dymek_: nie mam roweru za 55k tylko za 25k (a wczesniej miałem za 6k) - i ten droższy tez Bianchi. Główna różnica jaka ja widze (i jaka ma duże znaczenie dla mnie) to to ze Bianchi Infinito CV tłumi wibracje (obie ramy carbonowe, Bianchi dużo mniej wibruje w łapy). Wagowo są zbliżone, groupset lepszy (ultegra) ale na 105 tez spokojnie da się jeździć.

Czy warto? Jak jeździsz bardzo dużo albo bardzo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Konkwistador88: mi to znajomy wytłumaczył w bardziej żołnierskich słowach: drogi zegarek (tu można wstawić każdą ruchomość/ nieruchomość) pokazuje miejsce w stadzie.
  • Odpowiedz
mi to znajomy wytłumaczył w bardziej żołnierskich słowach: drogi zegarek (tu można wstawić każdą ruchomość/ nieruchomość) pokazuje miejsce w stadzie.


@lukglo86: spore uproszczenie - co ci da zegarek/inne bajery jak np masz mordę 2/10, jesteś ulany + nie potrafisz się ubrać? Jakie to robi wrażenie na reszcie stada?

Bogactwo podbija ci konkretnie miejsce w stadzie dopiero gdy masz odpowiedni wygląd.
(no chyba że jesteś coś a la patus gangus to wtedy
  • Odpowiedz