Wpis z mikrobloga

Nowy zakup( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rama: Bianchi Oltre XR4 z zintegrowanym kokpitem Vision
Osprzęt: Shimano Ultegra di2
Koła: Corima MCC DC profil 47
Z dodatków to support Ceramcispeed, łożyska w kołach również Ceramcispeed, wózek absoluteblack i pomiar mocy inpeak.
Polecam Bike Rs Kraków.
#rower #szosa #kolarstwo #bianchi #chwalesie
Konkwistador88 - Nowy zakup( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rama: Bianchi Oltre XR4 z zintegrowanym kokpi...

źródło: comment_1660922941jnubLeNUyv3TVo5ZBWoxrm.jpg

Pobierz
  • 72
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kapecvonlaczkinsen: nie wiem jakie masz doświadczenie życiowe ale nie tylko chady jeżdżą np. BMW X6 M czy Alfą Stelvio Quadrifolgio. Są prezesami czy dyrektorami to że są zaniedbani to ich wybór lub ich lenistwo ale dalej mają samochód czy zegarek za cenę mieszkania. Jak ktoś wie ile takie rzeczy kosztują to zdaje sobie sprawe, że ma przed sobą kogoś konkretnego. Wiadomo, że na gościu z magazynu czy pani z Biedronki nie
@qusqui21: obecnie stwierdzenie że więcej sprzętu niż talentu jest trafne w 100%, jednak ja podchodzę do tego na luzie i zdaje sobie z tego sprawę. Mimo wszystko ten rower to spełnienie marzeń i taka wisienka na torcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Konkwistador88: lol nie ma to jak ulaniec kupi sobie sprzęt specjalistyczny którego nie będzie w stanie wykorzystać. Brzmi jak zarzutka normalnie. Rozumiem kosmiczne technologie w rowerze na zawody bo tak się sportowiec ściga o konkretną stawkę i kasę.. amator dla sportu kupuje sprzęt na którym najmniej się zmęczy robiąc kilkadziesiąt km wokół komina, fuck logic.. ot chlop miał zachciankę to ją sobie spełnił ale racjonalne toto nie jest

śmiejo się chlopy
@Rules: to dziala w obie strony, po co op opisuje w internetach na co wydaje pieniadze. Tak dzialajo internety, jeden cos pisze inny komentuje. Spodziewales sie, ze wszystkie wpisy beda w tonie "gratki, szacun, gratuluje, zazdroszcze, tez taki chce"? aa to sorry, nie wiedzialem ze tag jest zastrzeżony dla kólka wzajemnej adoracji ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

btw karbonowy rower cudem zdobyty za 1000 zl nadal bylby nieadekwatny
@hu-nows: chłop se kupił fajny rower, co tu hejtować? Tak naprawdę większość ludzi to tzw. weekend warriors i jeżdżą na szosach, których potencjału nie są i nie będą w stanie wykorzystać. Czy to oznacza, że wszyscy mają jeździć Tribankami za 2k?

Że pojadę tu klasykiem: są w życiu rzeczy, które warto, są rzeczy które się opłaca, i nie zawsze to co warto się opłaca, nie zawsze to co się opłaca warto
@hu-nows: o widzę że dupka piecze xD ja tam lubię się śmiać z grubasów( ͡° ͜ʖ ͡°) taka różnica między nami ja schudne i wykorzystam ten rower za jakieś dwa sezony do ścigania się a Ty dalej będziesz tyrał za drobne w kołchozie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Konkwistador88: slabo ci idzie z prowokowaniem pocwicz więcej i dodawaj wiecej emotikonek. BTW chcialbyś posiadać tyle co ja, biedaku. Jak tam, dupka juz piecze, krecik puka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

co za