Wpis z mikrobloga

Nowy zakup( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rama: Bianchi Oltre XR4 z zintegrowanym kokpitem Vision
Osprzęt: Shimano Ultegra di2
Koła: Corima MCC DC profil 47
Z dodatków to support Ceramcispeed, łożyska w kołach również Ceramcispeed, wózek absoluteblack i pomiar mocy inpeak.
Polecam Bike Rs Kraków.
#rower #szosa #kolarstwo #bianchi #chwalesie
Pobierz Konkwistador88 - Nowy zakup( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rama: Bianchi Oltre XR4 z zintegrowanym kokpi...
źródło: comment_1660922941jnubLeNUyv3TVo5ZBWoxrm.jpg
  • 72
@Konkwistador88: zarabiam dobrze i lepiej gospodaruję pieniędzmi więc kupuję co mi się podoba za gotówkę, proszenie się o splaty ratalne jest zbyt plebejskie, biedaku z rowerem. Pozdro z mojej willi kupionej za gotówkę. A ty co tak siedzisz na wykopie w niedzielny poranek, nie wolisz popedałować? a no tak, nie możesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hu-nows: domek holenderski to nie willa baranie ( ͡° ͜ʖ ͡°) możemy porównać nasze domy tylko trzeba się spotkać ale pewnie twoja odwaga kończy się na klawiaturze. Ja zarabiam tyle że wydaje ma co chce i zawsze mam( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
o teraz to już baranie, agresja się udziela swieżo opierzonej zielonce.. pewnie dlatego, że dupka piecze i za duża do siodełka. Mnie to oblatuje w czym mieszkasz, wypada przecież, żeby cywilizowany czlowiek posiadał mieszkanie. Wyciągam od ciebie jak najwięcej wpisów żebyś ładnie przedstawil się prawdziwym fascynatom sportu #rower, oni już sami wyrobią sobie zdanie o @Konkwistador88:
A ty co tak siedzisz na wykopie w niedzielny poranek, nie wolisz popedałować? a no tak, nie możesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hu-nows: heh, dobre, smiechlem z dissa na grubcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dymek_: > W jakim stopniu te 55k wpływa na komfort, wygodę, wytrzymałość w stosunku do roweru za 5k? Pytam całkiem poważnie z punktu widzenia laika, który robi trasy max. 30 km na kellysie za 2K

Komfort i wygoda gorsze, bo tu sztywno i szybko i do ścigania więc niwygodna geometria.
Wytrzymałość słabsza bo części ultrlight i nie są wytrzymałe.
@lecho182: W żadnym. Bianchi to niesamowity paździerz jeśli porównać cenę do jakości wykonania. Za sam napis płacisz 10k a otrzymujesz Daewoo w kosztach Mercedesa. Rama dobra dla pozerów z wielkim bebzonem i portfelem.