Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 940
Byłem wczoraj na basenie i mogę powiedzieć jedno. Jak ja uwielbiam płaskie brzuchy u kobiet. Jeszcze najlepiej z bardzo lekko zarysowanymi mięśniami. Takie brzuchy wyglądają jakby wyciosał je własnoręcznie bóg i powiedział "to moje najlepsze dzieło".

Ok, ale tyle już o ukrainkach.

Z kolei polskie kobiety tradycyjnie: w jednej łapie lód śmietankowy, w drugiej zapiekanka, bebzon na wierzchu i kroczy jaśniepani, patrząc na wszystkich z pogardą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ladnapani #oswiadczenie #brzuchboners #rozowepaski #p0lka
Pobierz tindeRoman - Byłem wczoraj na basenie i mogę powiedzieć jedno. Jak ja uwielbiam płask...
źródło: comment_1660896266Z2f3NR3TDT1YxaaJGgXK9I.jpg
  • 50
Najlepiej jak kobieta jest ubrana ma odsłonięty brzuch - wtedy jest dodatkowo podkreślony. Kręci mnie to niezmiernie.


@kiciek: to uważaj, bo od tego sezonu zaczynają chodzić tak nawet dzieci - nie tylko oczywiście, co może jest plusem, bo polskie witaminki zaczną dbać o brzuchy, ale jednak ilość dzieci z gołymi brzuchami w tym roku to jakaś masakra
@tellet: ja wiem, że to trzecia fala upałów, ale to ci się przypadkiem trafiło, łaziły tak samo jak było po 20 stopni

i co ciekawe - na podkarpackich zadupiach, więc czarna mafia akurat ma się tu aż za dobrze