Wpis z mikrobloga

@Zapaczony: i te szczeliny bez filtrów xD kurz lubi to


@Jabco: ale przynajmniej dzięki temu komputer jest głośniejszy, a chłodzenie miesza powietrze w losowy sposób zamiast przepychać je dokładnie zaplanowaną trasą ( ͡ ͜ʖ ͡)
i zebrały się legiony Mirków co im potrzebna tylko praktyczność. Czasami uwaga może być tak że ktoś chce specjalnego wyglądu i nic innego


@Gymski: nie mam nic przeciwko temu żeby coś było ciekawe i ładne - choć sam uważam wszelkie przezroczyste obudowy i kolorki za złośliwego raka, ale DGCC. Ale jak się robi coś nietypowe a przy tym gorsze, to już coś jest nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡
@enron No ale to wg ciebie juz #!$%@? tylko optymalność i jak nie jest jak najbardziej użytecznie to #!$%@? to się nie opłaca? To Mirku rozczaruje cie 90% produktów na rynku tak wyglada
@Gymski: a to nie wolno już mieć swojego zdania i nabijać się z dziwacznego PC, które przez to udziwnienie ma dodatkowo gorsze parametry? ¯\_(ツ)_/¯
@enron No równie dobrze możemy się ponabijać z dziwacznego ciebie przez twoje udziwnienia i gorsza przydatność społeczna bo się #!$%@? ale czemu to by miało służyć tak na prawdę?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gymski: może se mieć obudowę jaka chce, też lubię jak się świecą i są oryginalne xd ja poprostu skrytykowałem głupi pomysł/blad producenta o braku filtracji na forum że śmiesznymi obrazkami.