Wpis z mikrobloga

Na twoje powodzenie u kobiet NIE wpływa:
-charakter
-poglądy polityczne
-dobroć i chęć niesienia pomocy w potrzebie

Na twoje powodzenie u kobiet wpływa:
-wzrost
-morda
-procent tkanki tłuszczowej
-prestiż wykonywanego zawodu
-zarobki
-auto
-mieszkanie
-sylwetka

#przegryw #blackpill #robpill
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GlenGlen12: głupoty. Nie jestem Chadem, nie jestem wysoki, bez mieszkania, nie miałem prawa jazdy (auta też nie ;)), hajsu, mam krzywy kręgosłup, sylwetkę skinny fat, sztywno i krzywo chodzę. Podejrzewam, że "wygrałem" u różowej tym, że potrafię słuchać, nie odzywam się kiedy nie mam nic do powiedzenia, jej pies mnie nie zjadł, moje absurdalne poczucie humoru ją bawi, mam swoje zdanie na przeróżne tematy i robię pieruńsko dobrą minetkę.
  • Odpowiedz
@GlenGlen12:

Na twoje powodzenie u kobiet NIE wpływa: -charakter


Ja prdl xD napisalbym cos więcej, ale i tak nie dotrze do kogos, kto swoją wiedze o relacjach damsko-męskich bierze z eksperymentow na tinderze
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: Na Twoje powodzenie przede wszystkim wpływa brak desperacji i umiejętność posiadania w--------h jaj na to czy baba się tobą interesuje czy nie. Przestańcie traktować kobity jak jakieś królowe i robić z posiadania ich świętego graala tylko traktujcie i gadajcie z nimi jak z chłopami to możecie być nawet zamkniętymi w sobie autystykami z kartoflaną mordą i tak któraś się zainteresuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GlenGlen12: charakter jest ściśle powiązany z tym jak wyglądasz, osoba co była całe życie gnojona za wygląd nie będzie teraz pewna siebie
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: Ah yes, wszystkie takie same, zawsze chodzi im o sos albo o zabawę, co?

Dobrze ze wszystkie spierdoxy z #przegryw tez takie same i jedyne co potrafią to wmawiać sobie ze to rynek matrymonialny jest s---------y a nie oni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz