Wpis z mikrobloga

@GlenGlen12: znowu to #!$%@? o 'charakterze'. Charakter oznacza bycie męskim, zdecydowanym, pewnym siebie, asertywnym, aroganckim, silnym psychicznie, ambitnym. W odróżnieniu od nieśmiałego, wrażliwego, zahukanego, zamulonego, zamkniętego w sobie autystycznego przegrywa. A nie jakieś 'bycie miłym' czy inne sranie. Zwłaszcza, że faceci co są mili jedynie dla ładnych kobiet, a nie biegają z zakupami dla starszej sąsiadki to nie są mili tylko obrzydliwi. Typowe nice guy co myśli, że zbiera punkty i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@GlenGlen12: #!$%@?. Najważniejsze to nie być creepem i potrafić rozmawiać z kobietami. Sam jestem opasłym (100 kg/186cm) z pracą doradcy banku (czyli de facto sprzedawcy) i jakoś nie miałbym problemu z zawiązaniem relacji z płcią przeciwną. Kluczem jest umiejętność komunikacji, bo to ona wpływa na możliwość pozyskania przyjaciół czy związku. Mnożenie sobie problemów przysporzy tylko brak samoakceptacji, a wtedy jesteś skazany na towarzystwo swoich pesymistycznych myśli...
@GlenGlen12: Przecież ostatnio jakaś bardziej znana polska feministka wypowiadała się, że jest w związku/friends with benefits z narodowcem prawakiem, bo ten się dobrze rucha.

Tak, tak, dalej chodźcie na feministyczne spędy krzyczeć z julkami i zbierajcie good boy pointsy, z pewnością zaruchacie. xD
Ja już dawno sie nie rozglądam, jestem strącony

( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DanyDwaBanany:

Już widzę jak faceci sie odwracją za dziewczyna na ulicy bo bije od niej

dobroć i chęć niesienia pomocy w potrzebie

XD


@DanyDwaBanany: Jeżeli spotkasz kiedykolwiek taką dziewczynę, to będzie ona:
-plakać na filmach
-koniecznie rzucać grosz cyganom
-cala tablica na FB #!$%@? zbiórkami na chore dzieci i bezdomne zwierzątka
-kilka zwierząt w
wszystko z tych wymienionych wpływa na atrakcyjność.


@Nowelizacja: Zasadniczo tak, ale najmniej punktowane są rzeczy, które kobiety często określają jako najbardziej punktowane ¯\_(ツ)_/¯

Stąd takie poczucie bycia oszukanym, przez wielu mężczyzn, bo każdy ma kolegę który gardzi i szmaci kobiety, ale mimo to ma powodzenie, a dlatego tylko bo jest piękny i bogaty (silny i niezależny:p)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zasadniczo tak, ale najmniej punktowane są rzeczy, które kobiety często określają jako najbardziej punktowane ¯\


@TheGreenBastard: charakter jest właśnie jedną z najważniejszych cech, ale tutaj nie chodzi o "bycie miłym". Zresztą wykopki w komentarzach pisali, jaki charakter jest atrakcyjny, To o to chodzi. Charakter jest wraz z wyglądem najważniejszą cechą wpływającą na atrakcyjność. Potem dopiero jest status i zarobki.
charakter wpływa na wszystko z listy. Kobiety wolą twardych i silnie emocjonalnych mężczyzn którzy w razie jakiegokolwiek problemu po prostu staną na wysokości zadania niż mientkie cipki którzy mają dużo hajsu ale po rodzicach a sami nie potrafią w życie


@TheGreenBastard: Patrz, cytat wykopka. Zgadza się. I to piszę miękka #!$%@?, która ma dużo hajsu po rodzicach, a sama nie potrafi w życie.
chciałybyście wzajemnego szacunku, troski itp bo to się przeważnie ze sobą nie łączy :p


@TheGreenBastard: tylko właśnie chodzi o to, że ci wrażliwi, sojowi i delikatni też niekoniecznie kochają i szanują - w ostateczności wezmę najbardziej bogatego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GlenGlen12: głupoty. Nie jestem Chadem, nie jestem wysoki, bez mieszkania, nie miałem prawa jazdy (auta też nie ;)), hajsu, mam krzywy kręgosłup, sylwetkę skinny fat, sztywno i krzywo chodzę. Podejrzewam, że "wygrałem" u różowej tym, że potrafię słuchać, nie odzywam się kiedy nie mam nic do powiedzenia, jej pies mnie nie zjadł, moje absurdalne poczucie humoru ją bawi, mam swoje zdanie na przeróżne tematy i robię pieruńsko dobrą minetkę.
@GlenGlen12:

Na twoje powodzenie u kobiet NIE wpływa: -charakter


Ja prdl xD napisalbym cos więcej, ale i tak nie dotrze do kogos, kto swoją wiedze o relacjach damsko-męskich bierze z eksperymentow na tinderze
@GlenGlen12: Na Twoje powodzenie przede wszystkim wpływa brak desperacji i umiejętność posiadania #!$%@? jaj na to czy baba się tobą interesuje czy nie. Przestańcie traktować kobity jak jakieś królowe i robić z posiadania ich świętego graala tylko traktujcie i gadajcie z nimi jak z chłopami to możecie być nawet zamkniętymi w sobie autystykami z kartoflaną mordą i tak któraś się zainteresuje.