Wpis z mikrobloga

Czy każda dziewczyna musi kupować setki niepotrzebnych pierdół czy tylko moja jest pier$&@#ta? Ona musi mieć trzymak na jajka w kształcie kurczaka, dziesiąty komplet szklanek, spinki do włosów których nigdy nie użyje itd.
3/4 tych przedmiotów potem leży i się kurzy nigdy nieużyte, po co tak zagradzać mieszkanie i wydawać niepotrzebnie pieniądze? #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 47
@wykopowajulka15: Czy każdy facet musi kupować setki niepotrzebnych pierdół czy tylko mój jest pier$&@#ty? On musi mieć trzymak na jajka w kształcie kurczaka, dziesiąty komplet kieliszków, słoniki porcelanowe w ilościach hurtowych oraz setki durnostrojek na półkach.
3/4 tych przedmiotów potem leży i się kurzy nigdy nieużyte, po co tak zagradzać mieszkanie i wydawać niepotrzebnie pieniądze?

Rozpełzało się badziewie po mieszkaniu, aż w końcu powiedziałam: dość! Uzgodniliśmy podział przestrzeni, ma swoje miejsce
@WPoszukiwaniuStraconegoRigczu: Nie no, ostatnio to zainwestowałem nawet w trochę pudełek z przegrodami, więc teraz elegancko podzielone śruby/wkręty rozmiarami, nakrętki osobno, podkładeczki też itp.
Jeszcze coś tam jest w losowym #!$%@? w pudełkach po żelkach, ale sukcesywnie to organizuję