Wpis z mikrobloga

#sekretariat #pracbaza #szkola #rodzice

Napisałam wczoraj info dla rodziców, że zapisy na obiady zaczynają się 24 sierpnia, potrwają dwa dni i że prosimy o kontakt telefoniczny.

Wchodzę dzisiaj na maila a tam 20 wiadomości w sprawie obiadów xD
"Proszę zapisać Kasie wcześniej bo mi bardzo zależy na objadach"
"Ola 3a"
"Czy na 10 minutowej przerwie dziecko zdąży zjeść kanapkę bo nie wiem czy na obiad je zapisać?"

Będzie mi brakowało tej roboty xD
jedno wielkie iksde
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nasennigdyjuzniewezmenic patrzę na ten wątek i płaczę. Rozumiem że nie słyszeli tam o czymś takim jak IVR i kolejka oczekujących połączeń, wobec czego cała zabawa będzie polegała w 'traf na otwartą linię' jak w telegrze? Bo jak jest duża kolejka np na infolinii banku to słyszę że jestem 17. w kolejce i mogę jebnac telefon gdzieś obok i niech se gra tyle ile musi.

Takie wynalazki są wciąż rzadko spotykane w
  • Odpowiedz
@nasennigdyjuzniewezmenic: czyli istnieje sprawiedliwość na tym świecie. Pisze dziś mejla do baby, bo musze zdjęcia wysłać i niech firma oceni co i jak. na końcu wiad. jak byk proszę o telefon i mój numer. czekam godzinę jak debil i nic, dzwonie do nich, oni sprawdzą i oddzwonią. Sprawdzam pocztę a ta odpisała zamiast oddzwonić. to i ja odpisuję i znowu na końcu żeby zadzwoniła, . Ta znowu mi pisze listy,
  • Odpowiedz
@dominowiak: Tez tak starałem się robić, córka zdawała egzamin 8 klasisty z wynikami powyżej 90% i poszła zapisać się na dodatkowy język w szkole i wszystko zajęte poza rosyjskim i niemieckim bowiem zapisy od 9 i kto pierwszy ten lepszy, ludzie stali od 5. To jest kwa żart. Czyli można być matołem ważne, że przyjdziesz rano.
  • Odpowiedz
@robertx: polecam aplikację auto dzwonienie, pokonałem tym każdą instytucję państwową. Ustawiam limit połączeń na 2000 z odstępem 5 sekund między nieodebranymi połączeniami i rozmowa automatycznie na głośnik ja sobie gram a telefon dzwoni jak psychopata ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Paniol: No fajnie - tylko to jest bez sensu, bo te aplikacje nie wykrywają, czy ktoś odbiera telefon.

Tzn. niby wykrywają, ale jeśli dzwonisz na
  • Odpowiedz
@dominowiak: bo to trzeba sie zglaszać z samego rana i jak jest odnowa to prosic o to na pismie od razu. Potrm zaskarzyc ze np 24 sierpnia byl start zapisow, sekretariat rozpocxyna prace o 7:00 a pani o 7:01 mi moei ze juz nie ma miejsc. I juz nagle nowa lksta i stara do wywalenia

Z urzedami to sie na pismie wszystko załatwia i jak wiesz ze cos ktos zakrecił
  • Odpowiedz
Dlaczego niby oświata miałaby być jakimś wyjątkiem od reguły skoro w całym tym chlewie tak jest? XD


@nasennigdyjuzniewezmenic: już nie mówiąc o tym że argument bo oni tacy to i ja mogę, to może dlatego że jednak szkoła to 1 etap wprowadzania ludzi w życie i dorosłość itp. A gdy dzieciaki widzą jaka jest niesprawiedliwość i ludzie z-----i w tych kadrach, gdy z drugiej strony się wpaja oficjalnie że dorośli
  • Odpowiedz
A co dzieciak nie może podejść do sekretariatu w czasie przerwy i się zapisać na obiad? Jak ja chodziłem do szkoły, to samemu chodziło się do pani na świetlicy, zapisywało na obiady i od razu płaciło gotówką.

ps. Jeszcze taki pierwszoklasista to rozumiem, ale starszy dzieciak, to już mógłby sam takie rzeczy ogarniać.
  • Odpowiedz
@nasennigdyjuzniewezmenic chodziłem do gimnazjum, w którym zorganizowano w pewnym roku szkolnym zbiór zajęć dodatkowych z funduszy Unii Europejskiej, dosyć spore pieniądze. Na każdych zajęciach obowiązywała przerwa, podczas której dla każdego z nas przysługiwał obiad w jednej z bliższych "restauracji". Zazwyczaj był to wielki gar makaronu na całą grupę, z jakimś sosem i drobinkami mięsa niezbyt konkretnego pochodzenia, a do picia woda z kropelką syropu malinowego. Całkiem się cieszyliśmy, bo to już
  • Odpowiedz
zapisy na obiady zaczynają się 24 sierpnia, potrwają dwa dni i że prosimy o kontakt telefoniczny.

rok 2022, jedna samotna osada stawia opór nowoczesnej technologii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nasennigdyjuzniewezmenic: miałam napisać, ale widzę, że sama już odkryłaś art 106 PO.

Będą dymy. Tyle że docelowo do organu prowadzącego, bo to on odpowiada za finansowanie. Od tego roku obiad ma być dla wszystkich chętnych ale awantury oczywiście skupią się na sekretariacie, bo rodzica nie obchodzi, że op nie dał kasy na stołówkę, szkoła ma dać, to się dym robi w szkole.
  • Odpowiedz
@nasennigdyjuzniewezmenic: Mnie zadziwiają rodzice w dzisiejszych czasach. Moja mama jest nauczycielka, zawsze informuje rodziców o składach na wycieczki obiady itp. Na koniec roku grupka rodziców przyszła i pyta się mojej mamy czy na koniec roku jest jakas składka na prezent dla niej . XDDDDDDD
  • Odpowiedz