Wpis z mikrobloga

@Grajox3: Tam gdzie jest tramwaj i jakakolwiek szansa jak planujesz dzieci, że dostana się do przedszkola, podstawówki bo już istnieją.

Jak cie obchodzi jakaś aktywność fizyczna konkretna to może mieć znaczenie czy masz blisko basen / teren na rower / bieagnie / saunę / ściankę wspinaczkową.

O dojazdach do roboty to nawet nie ma co wspominać no
  • Odpowiedz
@Grajox3: To zależy dla kogo. Weźmy pod uwagę mnie, osobę mieszkającą samemu i pracującą zdalnie.

Mieszkam na samym obrzeżu Wrocławia (Jagodno) i z racji tego o czym wspomniałem wyżej w ogóle nie wpływają na mnie korki, brak szkół itd. a dodatkowo akurat od tej strony Wrocławia mam najbliżej do rodziny.

Znowu dla kogoś innego, będzie najważniejsze, żeby codziennie mieć możliwość wyjść sobie na piechotę do innej
  • Odpowiedz
@Grajox3: mieszkałem w paru miejscach we Wro, podobają mi się Krzyki i Oporów bo jest zielono, są parki. Do tego jak tramwaj się nie wykolei to całkiem łatwo dojechać sobie można wszędzie. Przy czym Oporów tragicznie pod względem korków.
  • Odpowiedz
@NielegalneKretowisko: chłopie jak ty Leśnice zaliczasz do Wrocławia to już rozumiem dlaczego tak hejtujesz inne regiony. Jak dla mnie Leśnica to inna miejscowość i najbardziej zacofana.

@aegispolis: a kto powiedział, że centrum jest w rynku ? Zawsze centrum jest tam gdzie dworzec.
  • Odpowiedz