Wpis z mikrobloga

@Grajox3: Tam gdzie jest tramwaj i jakakolwiek szansa jak planujesz dzieci, że dostana się do przedszkola, podstawówki bo już istnieją.

Jak cie obchodzi jakaś aktywność fizyczna konkretna to może mieć znaczenie czy masz blisko basen / teren na rower / bieagnie / saunę / ściankę wspinaczkową.

O dojazdach do roboty to nawet nie ma co wspominać no nie?

Także to jest nic nie znaczące gadanie który region jest lepszy. Dla jednego
@Grajox3: To zależy dla kogo. Weźmy pod uwagę mnie, osobę mieszkającą samemu i pracującą zdalnie.

Mieszkam na samym obrzeżu Wrocławia (Jagodno) i z racji tego o czym wspomniałem wyżej w ogóle nie wpływają na mnie korki, brak szkół itd. a dodatkowo akurat od tej strony Wrocławia mam najbliżej do rodziny.

Znowu dla kogoś innego, będzie najważniejsze, żeby codziennie mieć możliwość wyjść sobie na piechotę do innej restauracji.

Ktoś inny znowu nie
@Grajox3: mieszkałem w paru miejscach we Wro, podobają mi się Krzyki i Oporów bo jest zielono, są parki. Do tego jak tramwaj się nie wykolei to całkiem łatwo dojechać sobie można wszędzie. Przy czym Oporów tragicznie pod względem korków.
@NielegalneKretowisko: chłopie jak ty Leśnice zaliczasz do Wrocławia to już rozumiem dlaczego tak hejtujesz inne regiony. Jak dla mnie Leśnica to inna miejscowość i najbardziej zacofana.

@aegispolis: a kto powiedział, że centrum jest w rynku ? Zawsze centrum jest tam gdzie dworzec.