Wpis z mikrobloga

Wczoraj tylko zebrano 3000 podpisów pod „obywatelskim” a tak naprawdę pod projektem Solidarnej Polski (tej od Mateckiego) zaostrzającej kodeks karny i za obrazę uczuć religijnych będzie można trafić od razu do pierdla. XD Taguje też cenzopapistów by mieli czas uciec z kraju bo kwestia czasu jak zbiorą 100k a Zjednoczona Prawica to przyklepie. W 2022 będziemy mieć państwo wyznaniowe na pełnej! #bekazpisu #bekazpolakow #bekazkatoli #bekazprawakow #2137 #wykopobrazapapieza #polityka
Pobierz
źródło: comment_1660487968Rb2QjsQq5B9QcYzJhfaxJ9.jpg
  • 49
@Pan_Mysz: Bardzo możliwe, ma kilkanaście jak nie więcej fanpejów na FB, konta na TT to czemu nie miałby siedzieć tutaj, skoro już wcześniej była afera z jego multikontami, gdzie jako pionier gender na prawicy utożsamiał się jako Natalia Karpiuk (ona/jej).
@badtek Pomyślmy dlaczego w Polsce, Polacy wyśmiewają katolicyzm a nie islam czy judaizm. Może dlatego, że 90% mieszkańców tego kraju to katolicy? A może dlatego, że każda większą mieścina ma pomnik z papieżem i ulice z jego nazwa? Fakt, że prawie wszyscy, którzy wysiewają katolicyzm, za dzieciaka chodziło na religię i są ochrzczeni też może w tym pomaga? Nie wspominając o bardzo dużej liczbie kościołów, kapliczek czy krzyży w przestrzeni publicznej. Napisz
napisz mi, dlaczego będąc ochrzczonym katolikiem (bo w papierach dalej katolikiem), mieszkając w Polsce mam nie wyśmiewać tej religii,


@Marek_Licyniusz_Krassus: ale masz zryty beret XD za dużo internetu, zwłaszcza wykopu XD
Fajnie że w Internecie nic nie ginie. Dorośniesz to zrozumiesz jakim byłeś zjebem, o ile dożyjesz dorosłości bo zaraz sie okaże że jak mame nie da na nową gre to sie rzucisz pod pociąg.
@Marek_Licyniusz_Krassus: ale czy ja mówie, że masz sie śmiać z Żydów? W ogole nie powinienieś sie śmiać z religii. Preteksty do wyśmiewania religii zawsze można znaleźć, choćby ten cały rytułał ssania dziecięcych penisów w Judaizmie. Masz coś tak dziwacznego w religii chrześcijan?
to Ci odważnie powiem, że Islam i Judaizm to taka sama głupota jak każda inna religia, a wiara w niewidzialnych przyjaciół to domena ludzi słabych


@Omicron: a ja Ci odważnie powiem, że to co napisałeś to tylko świadczy o tym, że nie dorosłeś i za dużo na wykopie siedzisz.
@badtek: A i jeszcze jedno, ja nie wysmiewam nawet Chrześcijanstwa, ja wysmiewam Sektę Polskiego Kosciola Katolickiego, bo tego gówna inaczej sie nazwac nie da. Oni nawet nie respektuja papieża (poniekad tu ich rozumiem). To jest jakis parszywy twór łaczący legalną mafię, siatkę pedofili i politykę
@Omicron: i w ogole bawią mnie takie cwaniaczki, co śmieją sie z wiary w boga, ale wierzą w pieniażki. Jak byście nie wiedzieli jeden z drugim tutaj, to fakt, że pieniędzy nie ma, jest o wiele bardziej oczywisty, niż to, że Boga nie ma. A ludzie, tacy jak Wy, w to wierzycie i tak to się kreci. Żegnam młodą stulejarność wykopową z tego wątku.