Wpis z mikrobloga

Wczoraj tylko zebrano 3000 podpisów pod „obywatelskim” a tak naprawdę pod projektem Solidarnej Polski (tej od Mateckiego) zaostrzającej kodeks karny i za obrazę uczuć religijnych będzie można trafić od razu do pierdla. XD Taguje też cenzopapistów by mieli czas uciec z kraju bo kwestia czasu jak zbiorą 100k a Zjednoczona Prawica to przyklepie. W 2022 będziemy mieć państwo wyznaniowe na pełnej! #bekazpisu #bekazpolakow #bekazkatoli #bekazprawakow #2137 #wykopobrazapapieza #polityka
Pobierz
źródło: comment_1660487968Rb2QjsQq5B9QcYzJhfaxJ9.jpg
  • 49
@Marek_Licyniusz_Krassus: #!$%@? nazwalem tych, którzy szkaluja Chrześcijan, a już nie Żydów i Muzułmanów. Chciales argument, dałem Ci, to robisz jakieś nowe wywody. Proponuje Ci pojechać do Arabii Sudyjskiej albo Izreala i tam się pośmiać z ich religii. Przecież nie jesteś cipą, wiec dasz rade.
@badtek: jaka kara? W zaświatach? Przecież ten okrutny i narcystyczny #!$%@? jahwe, duch święty czy allah(bo to podobno to samo) nie istnieje, więc czego mam się bać?
@badtek: e? Pieniądze istnieją, bo są dowody na ich istnienie, mogę je nawet potrzymać w dłoni. Bóg jakikolwiek nie istnieje, gdyż nie ma na niego nawet ćwierci dowodu. Udowodnij mi, że jest inaczej. I bez żadnych religijnych filmików dla półmózgów, tylko czysta nauka i logika, czekam.
@Chewie2: widzisz jaki śmeiszny jesteś :-) i co Ci z tego pieniądza, skoro nie bedziesz mial wokol siebie nikogo, kto w niego wierzy? Ile jest wart w kosmosie milion dolarów w gotówce? To co możesz potrzymać w reku, to nie jest pieniadz, to jest banknot, papierowy świstek, który nie nadaje sie nawet do tego, zeby sie nim podetrzeć, jeśli nie ma innych osób, które wierzą, że to pieniadz.
@badtek Ale po co mam tam jechać i śmiać się z ich religii, skoro u siebie w kraju też mam religie, z której mogę się śmiać. Co więcej, islam w żaden w sposób nie wpływa na moje codzienne życie, katolicyzm już tak. Więc wytłumacz to mi, obywatelowi Polski, katolikowi, dlaczego mam lecieć do Arabii i szydzić z islamu, skoro z tą religią nie mam żadnego kontaktu, w przeciwieństwie do katolicyzmu.