Wpis z mikrobloga

Zamówiłem na Shopee rękawiczki rowerowe z kuponem -15 zł na pierwsze zamówienie. Przyszły jakieś chamskie podróbki. Piszę do supportu o zwrot z winy sprzedawcy i że sprzedaje podrobiony towar. Otrzymałem 6 zł zwrotu, ale walczę o zwrot kuponu -15. Regulamin mówi o przywróceniu kuponu w przypadku zwrotu. Otrzymuję odpowiedź:

Przykro mi, ale kupon nie może zostać zwrócony, obowiązuje on tylko na pierwsze zamówienie - z konta w międzyczasie zostały złożone inne zamówienia, więc kupon traci ważność.

Straciłem zatem 15 zł, Shopee nie zaproponowało innego kuponu, nie mogę wystawić oceny (bo zwracałem produkt), a ogłoszenie z podróbkami dalej wisi...
#shopee #zalesie
Pobierz the_red - Zamówiłem na Shopee rękawiczki rowerowe z kuponem -15 zł na pierwsze zamówi...
źródło: comment_1660458240DuJ40YE9UEioGx6fxWLOyW.jpg
  • 84
@trescoronas: sam jesteś orginał

@Fenrirr: @the_red: nie wierzę w to co ci debile tu wypisują, wielkie paniska, jak nie straciłeś 6 tysięcy euro to nawet szkoda zdjęcie robić polaczku.
Jak kasjerka się pomyli to pewnie też siedzą cicho no bo stać ich przecież.
Pamiętaj, to twoja wina, że nie dajesz się ruchać, trzeba się wypiąć i zacisnąć zęby jak tradycja nakazuje.

Kto nie szanuje groszy ten nie szanuje milionów.
@the_red: takie rękawiczki kosztują 60-80zł, a Ty cebulo myślałeś, że za 21zł ktoś sprzedaje. I teraz będziesz walczył o te 15zł, które de facto jest darmowym kuponem, a nie Twoją kasą. I zakładał o tym tematy na forach. Na grupie na FB napisz jeszcze.
Daj swój login Allegro, dodam Cię zawczasu na czarną listę. Taki klient to zakała.