Wpis z mikrobloga

Zamówiłem na Shopee rękawiczki rowerowe z kuponem -15 zł na pierwsze zamówienie. Przyszły jakieś chamskie podróbki. Piszę do supportu o zwrot z winy sprzedawcy i że sprzedaje podrobiony towar. Otrzymałem 6 zł zwrotu, ale walczę o zwrot kuponu -15. Regulamin mówi o przywróceniu kuponu w przypadku zwrotu. Otrzymuję odpowiedź:

Przykro mi, ale kupon nie może zostać zwrócony, obowiązuje on tylko na pierwsze zamówienie - z konta w międzyczasie zostały złożone inne zamówienia, więc kupon traci ważność.

Straciłem zatem 15 zł, Shopee nie zaproponowało innego kuponu, nie mogę wystawić oceny (bo zwracałem produkt), a ogłoszenie z podróbkami dalej wisi...
#shopee #zalesie
the_red - Zamówiłem na Shopee rękawiczki rowerowe z kuponem -15 zł na pierwsze zamówi...

źródło: comment_1660458240DuJ40YE9UEioGx6fxWLOyW.jpg

Pobierz
  • 84
długi się liczą?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dimi: skoro nie masz i nie jesteś blisko, a szanujesz grosze, to chyba jednak nie ma takiego związku przyczynowego, o którym piszesz
@the_red: ale czego ty oczekiwałeś zasadniczo XD dajesz 1/3 ceny = przychodzi podróbka. Na standardy chińskie jak się nie rozkleja i trzyma to można powiedzieć że i tak miałeś szczęście, bo często "zaniżony cenowo towar" przychodzi uszkodzony.
@the_red: ja raz zamówiłem na „ general store JBL” słuchawki na Ali. Przyszły #!$%@? innego modelu ( w tej samej cenie co na Ali ori w PL marketach, tego modelu co przyszedł), zgłosiłem sprawę opisałem ze sprzedają podróbki i oszukują ludzi i dostałem 4$ zwrotu i zamknięty temat XD i tak samo jak i ty mam doświadczenie które mnie ratuje na przyszłość, dlatego tego shopee omijam łukiem…
@Wuja_Patryk: Dostał je sprzedawca oszust, a ja zostałem bez kuponu i towaru zgodnego z ofertą. I nie za darmo, bo sprzedałem je za numer telefonu i swoje dane. Ciekawie rozumiane przez Ciebie pojęcie godności - dać się oszukać i siedzieć cicho.


@the_red: Sprzedales swoje dane kolejnemu chińskiemu gigantowi ktory handluje gównem, gratuluje
@the_red: Shopee jest o tyle przewrotne że oficjalnie z Singapuru (ale to platforma bo oferenci to fakt głównie chińczyki) ale podróbek więcej niż na chińskim aliexpress. To tak coś jak u nas. Zachodni koncern, który trzyma zachodnie standardy wchodzi do Polski i potem się okazuje że polski oddział zaczyna bardziej Januszować aniżeli konkurencja na rynku.
@the_red: op został zrobiony w #!$%@?, a na wykopie jak na wykopie festiwal wytykania mu niekompetencji, bo hehe czego się spodziewałeś za 15zł, albo hehe no 15zł straciłeś, wielka tragedia. Choćby i oferowano te rękawiczki i za 2zł jako oryginalne, to mają zostać dostarczone oryginalne, takie same jak w ofercie. W każdym innym przypadku jest to oszustwo, a winę za nie ponosi sprzedawca, a nie kupujący.