Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Kakaoibulkazserem: Choć było z nią świetnie i bardzo dobrze ja wspominamy to myślę, że te ptaki bądź co bądź powinny żyć na wolności, a zapach człowieka nie ułatwia im sprawy w tym, gdyż mądrzejsi mówią, że u nich panuje kasta i może być wtedy na najniższym szczeblu w stadzie, albo go mogą dojechać :/
Więc przygarnąć jako tako to raczej się nie powinno, a ja ją uratowałem, bo szans na przeżycie
@Kwas_askorbinowy: kurde, ale fajoskie ptaszydełko, na pewno duzo radosci Wam dala przez te dwa lata. Oby fajnie jej sie żyło na gigancie z domu - praktycznie - rodzinnego :)) wrzucam do zakladek i obadam sobie za tydzien, bo mam streamy wszystkie poblokowane na burcie. Nie usuwaj posta! Super historyjka, zawsze mnie takie rozczulają pomimo siwej brody :))) Pozdrawiam serdecznie z Mauretanii!!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@extraordinary_seaman: O jak miło mi się czyta takie komentarze. Świetna robił atmosferę, gdy inne ptaki wracały na noc do lasu to on tak śmiesznie latał po pokoju, machał skrzydłami i krakał, może zaraz znajdę. Wiele było z nim historii, był niesamowicie mądry i przyjacielski. Znał mój dom tak dobrze, że latał między pokojami jak jakiś dron pierzasty. Miał swój koszyk na którym spał przy oknie i oglądał czy gołębie się nie