Wpis z mikrobloga

Słuchajcie #broniarze, pytanie o radę mam.

Spisałem sobie od kiedy mam poszczególne egzemplarze broni.
Do tego przyliczyłem ile dni mam każdy z nich i przeliczyłem na lata a następnie zsumowałem.
Wyszło mi ~11, powiedzmy, "bronioroków" albo "broniolat".

I teraz moje wątpliwości -- skoro każda broń raz w roku sama strzela a ja nie miałem jeszcze żadnego wystrzału w szafie, transporcie ani na strzelnicy -- to coś jest z nimi nie tak.
Myślicie, że powinienem je zawieźć do rusznikarza, żeby sprawdził czy od razu reklamować tam gdzie jeszcze gwarancja obowiązuje?

#bron #strzelectwo
Pobierz Polinik - Słuchajcie #broniarze, pytanie o radę mam.

Spisałem sobie od kiedy mam p...
źródło: comment_1660298524mPZjB6vIcbkGlejMShHiRQ.jpg
  • 16
@Polinik: A wyprowadzałeś je na spacer? Najlepiej w pobliże jakichś szkół. Wtedy zdecydowanie stanęły by na wysokości zadania i nawet repetier z radością puścił by serię w kierunku placu zabaw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Polinik: Bo wy #!$%@? to tylko broń w szafie trzymacie i pewnie bezpieczniki pomontowane od nowości i się dziwita, że nic nie strzela samo. U mnie nie ma takich problemów ale ja kupuje quality broń (polecam SIGa P320) i wożę ją w swoim trabancie, naładowaną, sefti (jesli jest, a zwykle nie ma) always off i jak jest próg zwalniający to jeszcze przyśp[ieszam, żeby mocniej telepnęło. Mojego konsilkary-ewrydej P320 to nie nosze
Myślicie, że powinienem je zawieźć do rusznikarza, żeby sprawdził czy od razu reklamować tam gdzie jeszcze gwarancja obowiązuje?


@Polinik: myślę, że powinieneś szykować się na niezły #!$%@?...