Wpis z mikrobloga

Myślicie że ktoś kiedyś odpowie za ten holokaust rybku ()?
Zresztą nie tylko ich, umarła owca, pewnie niejedna, która pasła się w okolicy, umarły owady żyjące przy rzece, jaki to będzie mieć wpływ na ludzi na tak wielkim terenie też lepiej nie myśleć.
Ciężko nie mieć wrażenia że ta katastrofa nie ma żadnego związku z polityką czy wojną. Że to po prostu taki nieszczęśliwy wypadek się zdarzył.
Do tej pory takie się nie zdarzały a my przyzwyczajani do poj....ch akcji, jesteśmy coraz mniej wrażliwi na złe wiadomości. Terroryzm różne ma oblicza. Co jeśli stanie się coś podobnego w powietrzem? Już oddychamy gorzej niż gównem to jeśli nagle miałyby padać ptaki?
Ktoś to zbada, przedstawi rzetelny raport? Czy rzeka w tym roku zostanie oczyszczona? Nie sądzę. Poleci jedna, dwie głowy i do widzenia, wcisną nam kit i nara.
Nie ma lepszego momentu na spitalanie z tego kraju... Nie sądziłam że ja, przytwierdzona do kraju, kiedykolwiek napiszę takie zdanie (,)

#odra #polska #wojna #bekazpodludzi #emigracja
  • 40
@wfyokyga: To jest rzecz nad którą nie można przejść obojętnie, tak jak wobec kretyńskich przepisów podatkowych, rozdawania kasy kaszojadom, rozkradzionym miliardom na klechów i telewizor.
Stało się coś bardzo złego.
Wyobrażasz sobie gdyby Wisła, zalewy, Dunajec miały być tak skażone za chwilę? Co to kurde w ogóle ma być? Przecież to jest katastrofa środowiskowa a zagrożeni jesteśmy w takim razie wszyscy. Ty, ja, pisowcy, lewaki, każdy.
@arinkao: Niestety nikt nie odpowie. Nawet jeśli znajdą sprawcę to kara, którą ta osoba/firma dostanie będzie pewnie śmieszna i niewspółmierna do popełnionego czynu. To w tym zakresie należy zmianiać przepisy, by kary były tak srogie że taki imbecyl by 2 razy pomyślał zanim nacisnął przycisk "zrzut"