Wpis z mikrobloga

Myślicie że ktoś kiedyś odpowie za ten holokaust rybku ()?
Zresztą nie tylko ich, umarła owca, pewnie niejedna, która pasła się w okolicy, umarły owady żyjące przy rzece, jaki to będzie mieć wpływ na ludzi na tak wielkim terenie też lepiej nie myśleć.
Ciężko nie mieć wrażenia że ta katastrofa nie ma żadnego związku z polityką czy wojną. Że to po prostu taki nieszczęśliwy wypadek się zdarzył.
Do tej pory takie się nie zdarzały a my przyzwyczajani do poj....ch akcji, jesteśmy coraz mniej wrażliwi na złe wiadomości. Terroryzm różne ma oblicza. Co jeśli stanie się coś podobnego w powietrzem? Już oddychamy gorzej niż gównem to jeśli nagle miałyby padać ptaki?
Ktoś to zbada, przedstawi rzetelny raport? Czy rzeka w tym roku zostanie oczyszczona? Nie sądzę. Poleci jedna, dwie głowy i do widzenia, wcisną nam kit i nara.
Nie ma lepszego momentu na spitalanie z tego kraju... Nie sądziłam że ja, przytwierdzona do kraju, kiedykolwiek napiszę takie zdanie (,)

#odra #polska #wojna #bekazpodludzi #emigracja
  • 40
  • Odpowiedz
jakieś zdjęcia tych ryb? Bo z twojej odpowiedzi wynika, że było jakieś masowe wymieranie, raczej niemożliwe, żeby nikt tego nie udokumentowal


@Ranage: o, nawet prezes Jackpolu jest tu z nami na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Personalnych konsekwencji nikt nie poniesie.


@FrauWolf: ależ ponoszą już teraz konsekwencje personalne sami Polacy, którzy taki rząd sobie wybrali ¯\_(ツ)_/¯. Najwyraźniej wyborcy tego właśnie chcą.
  • Odpowiedz
@arinkao: jako mieszkanka miasta stu mostów czuję przywiązanie zarówno do mojego miasta, jak i tej rzeki, nad którą odpoczywałam, na której pływałam, którą wiele razy podziwiałam i uwielbiałam jechać na rowerze wzdłuż wałów - i jest mi cholernie przykro, że niektórzy ludzie są takimi skur...synami. A najbardziej obawiam się, że nikt nie poniesie za to odpowiedzialności. W tym kraju jest coraz gorzej (,)
  • Odpowiedz
Ciężko nie mieć wrażenia że ta katastrofa nie ma żadnego związku z polityką czy wojną.


@arinkao:
A co jeżeli ma?
Jeżeli chcesz wyjechać z Polski bo ktoś wyrzucił chemikalia do rzeki to będziesz miała problem ze znalezieniem kraju, w którym to się nie zdarzyło.
  • Odpowiedz
@Errad: Nie chce wyjeżdżać, napisałam że to najlepszy moment co nie znaczy że mam takie marzenia lub plany. Jeśli ma związek to tym gorzej dla nas.
  • Odpowiedz
  • 0
@arinkao
Dlaczego najlepszy moment?
Jakbyś mieszkała we Francji w 2020 r kiedy zdarzyło się coś podobnego to też stwierdziłabyś, że trzeba wyjechać z kraju?
  • Odpowiedz