Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@In_thrust_we_trust: korzystam zwykle raz dziennie do śniadania, baza owsianka, słonecznik, pestki z dyni i jakiś owoc np. dodatkowo banan i do takiego posiłku skyr czy twarożek mocno by mnie zapychał, mam kilka minut na zjedzienie tego przed pracą (szybki do przygotowania, praktycznie zero sprzatania), a pozostałe dania to normalne źródła białka
@Noggenfogger: Jest to zawsze jakaś furtka, sam trzymam okresowo stałą dietę (ten sam zestaw posiłków) póki mi nie zbrzydnie,
@Hinazuki No to kurde nie wiem. Szejk na szybklści czasem wydaje mi się noezastąpiony. Nke bedę jakiejś soczewicy czy jajecznicy gotował jeśli to nie jest zaplanowany zrobiony do przodu posiłek.

@Damian_TS Jakich im tam surowców brakuje? Myślałem, że ta serwatka to taki odpad, z którego nawet metan mieli produkować. I smell bullshit.
@Ostry_Pierd serwatka serwatce nierówna. Wysokiej jakości białko, ultrafiltrowane ze słodkiej serwatki, spełniające bardzo surowe normy jakościowe np. co do zawartości metali ciężkich albo mikrobiologii, to surowiec dosyć drogi, a obecnie bardzo drogi i ciężki do dostania. Te najlepsze WPC oraz WPI są stosowane nawet w żywności dla niemowląt.