Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że gdy jest priorytetowa kolejka dla emerytów na wybory, to jest wtedy wysyłany alert RCB. A jak dochodzi do poważnej katastrofy ekologicznej obejmującą duży obszar Polski, to nie jest nic wysyłane, żeby nie wchodzić do wody, nie łowić w niej ryb ani nie puszczać do niej zwierząt.


#bekazpisu #odra #ekologia #heheszki #humorobrazkowy #chlewobsranygownem #alertrcb
NoMoreTearsJustSmile - Jak to jest, że gdy jest priorytetowa kolejka dla emerytów na ...

źródło: comment_1660218384O93VJydsF9dZMLIzO7lIMJ.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@jaroty: Czemu od dwóch tygodni? To gdzie w tym czasie były prywatne media? Ja usłyszałem o tym własinie jakoś dwa dni temu i zaczeły się pojawiać pierwsze zdjęcia ryb i bobrów. Na wykopie też chyba nie było żadnego info dwa tyg temu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Chris_Karczynski: a gdzie był rząd? Gdzie były Wody Polskie? Gdzie był alert RCB?

Dobra #!$%@? chyba nie chcesz tego zrozumieć, idź se zwal do tvpis i do Tuska fiur dojczlant haha ale zabawne xD
  • Odpowiedz
@jaroty: Jak to jest, że PIS rządzi od 7 lat, a wy nadal oczekujecie od nich reakcji na nieprzyjemne tematy? XD
To tak jakby po 7 latach tvpis oczekiwać od nich rzetelnych informacji. Od rzetelnych informacji to są niezależne, prywatne media, a nie te które współpracują z rządem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kfpwa:

@NoMoreTearsJustSmile: RCB traktuje poważnie katastrofy ekologiczne.

Potwierdzam. W załączeniu alarm RCB z czerwca b.r.: "27 czerwca w woj. mazowieckim nastapi zmiana standardu nadawania TV naziemnej. Sprawdz czy Twoj telewizor dziala w nowym systemie. Info: gov pl cyfrowaTV" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoMoreTearsJustSmile: głupie pytanie z sugerowana krytyka to i głupia satyryczna odpowiedź.
Masz 10 lat że nie wiesz że nie powinno się wchodzić do rzeki czy tam wpuszczać zwierząt?. Na logikę też łowić sobie możesz przecież złowionej ryby odrazu surowej nie #!$%@? xd
  • Odpowiedz
@Sisal

Masz 10 lat że nie wiesz że nie powinno się wchodzić do rzeki czy tam wpuszczać zwierząt?.


Nie, ja nie potrzebuję takiej wiedzy. Mi chodzi o informowanie lokalnej ludności. A co do wpuszczania zwierząt, to dużo osób tak robi, niejednokrotnie też psy piją wodę z rzeki. Nie wiem czemu tracę czas na tłumaczenie takich oczywistych rzeczy i tego że należałoby poinformować ludzi kanałem który został po to stworzony xD leć
  • Odpowiedz