Wpis z mikrobloga

@In_thrust_we_trust: i tu Cię zaskoczę, bo niekoniecznie musiałby mieć widoczny kaloryfer przy 10kg więcej. Poza tym nie dorzuci tyle bez właściwego treningu na siłowni. Poza tym on naprawdę tu nie ma dużej masy mięśniowej. Koniec kropka.
@In_thrust_we_trust: czytać to Ty nie umiesz xD
Łącznie rok i osiem miesięcy. No i nie tylko zwykłe pompki, ale z obciążeniem do 50kg. No i dipy bodajże do 45kg w seriach. To są adekwatne obciążenia do takiego poziomu umięśnienia. Z dnia na dzień do tego przecież nie doszedł.
@Saprofit: @bartt345: jest dokładnie tak jak piszecie. Już kilka razy próbowałem tłumaczyć ale zawsze to samo. Zobaczy jeden z drugim kilka żyłek, odrobinę mięśnia i juz widzi sterydy. To i tak średnie zdjęcia mógłbym wrzucić takie na których bym wyglądał jak model z insta...ale tak jak piszecie to jest po prostu niski BF i odrobina mięśni.
@PatusiaNiusia: no właśnie o to chodzi. Żeby wyglądać na wielkiego chłopa na żywo, to trzeba naprawdę mieć przy takim średnim wzroście jakieś 100+ na względnym docięciu. Jak ktoś nie jest na bombie, to tego nie przeskoczy i zostają mu dobre fotki na insta :)

PS: to dokładnie tak jak w tym przykładzie - na początku "odpowiednio" wykadrowane, ucięty łeb i sylwetka prawie jak grecki posąg, a następnie z głową dodane i
@In_thrust_we_trust: dziś zrobiłem 90x5 90x5 90x7 przy wadze 74 kg a max jaki zrobiłem to 93x5. Pewnie 100kg by poszło ale ćwiczę sam bez asekuracji i się boje. Generalnie to okazało się, że mam #!$%@? kolana i aktualnie siłowo ćwiczę tylko górę a nogi tylko rehabilitacyjnie