Wpis z mikrobloga

@Frasad: nadgarstki jak nadgarstki, kiedyś mi tak paraletka się osunęła że przypieprzylem nosem w podłogę nosem że gwiazdy zobaczyłem xD
@In_thrust_we_trust: 45kg na 4 powtórzenia to świetny wynik, podejrzewam że ja bym się ani razu nie podniósł z takim ciężarem xD, a 32kg robię 4serie po 10 powt i potem 4serie po 8, i przechodzę na gumy. Zazdro siły miras :D
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: @Noxter20: ja przez cały rok robiłem pompki na takich uchwytach i doszedłem do 50 kg w plecaku 8 powtórzeń x 3 serie przy wadze ok 70 kg. W przełożeniu później na gryf to na raz 95 kg poszło a w seriach 80x5. Robiłem też 4 powtórzenia z dziewczyną 50 kg na plecach plus plecak 12,5 kg xD Generalnie byłem więcej niż zadowolony z efektów
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: od razu. Robiłem też dipy 3x8 45 kg. Wiadomo, że początkowo mi się zajebiście ręce trzęsły jak przesiadłem się na sztangę ale po kilku tygodniach przestały. Do tego byłem lekko przestraszony bo jednak te kg inaczej się czuje przy pompkach a inaczej na ławce
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: jeszcze nie tak bardzo jak myślałem bo ławkę mam od niedawna i dopiero co przestały mi się ręce telepać. Po za tym chciałem się dociac na wakacje więc energii nie było za dużo i dopiero od tygodnia idę w górę z kaloriami. Będę za jakiś miesiąc ustanawiał nowe maksy to się wtedy zobaczy
  • Odpowiedz
@PatusiaNiusia: powiem tak, na moje oko to albo kłujesz dupę albo ściemniasz bo ciężko mi uwierzyć w takie wyniki i taką sylwetkę w niecałe 2 lata ćwiczeń, chyba że zaczynałeś już z zajebistej formy xD
  • Odpowiedz