Wpis z mikrobloga

@lucidwires: Przecież zdjęcie nie oddaje rzeczywistości, jak ja sam trochę mieszając siłkę i jakieś kalisteniczne ćwiczenia i pompki to taka sama fotę mogę zrobić z pompą dobra poza i odwodniony, a w rzeczywistości to 34 w bicepsie i jak stoisz w luźniejszej koszulce to nikt nawet nie wie, że ćwiczysz. Zdjęcia a rzeczywistość to co innego
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: Kwestia genetyki, poza tym on nie jest jakiś olbrzymi, może zdjęcie trochę przekłamuje, stawiam, że waży mniej niż 80kg, jak chłop robił to ze sporym obciążeniem to nic dziwnego, że ładna sylwetka zbudował. Jeszcze jedno to kwestia genów jednemu trzeba 3 lat, drugiemu rok
  • Odpowiedz
@bartt345: nie wiem jaką genetykę trzeba by mieć żeby zrobić taką klatę i barki pompkami, dipami i ohp w rok czy dwa naturalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jasne że są ludzie tak zrobieni naturalnie ale to jest #!$%@? latami na siłownię a nie #!$%@? rok xD
  • Odpowiedz
@lucidwires: @In_thrust_we_trust: tylko tutaj genetyka nie odnosi się wcale do nie wiadomo jakiej masy, bo ilość mięśni jest adekwatna do ilości i rodzaju treningu, czyli niewielka. Po prostu @PatusiaNiusia: z łatwością utrzymuje niski %bf, gdzie nie każdy jest w stanie odpowiednio nisko zejść. Dla przeciętnej osoby zdrowe otłuszczenie szacuje się w granicach 15%. Poniżej tego jest już często jest walka i głodzenie się albo odpowiednia bomba,
  • Odpowiedz