Wpis z mikrobloga

@arinkao: To nie jedz nigdy do wietnamu. Sos rybny jest we wszystkim w ilosciach hurtowych. I jest najsmaczniejszy na swiecie. Kiedys nie przepadalem bo zrazilem po popularnych sosach rybnych dostepnych w europie w marketach. To nie sos rybny tylko zart jakis niestety
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: W takim razie będę go szukać. Masz jakiś wypróbowany sklep? Fajnie jakby mieli też tajlandzkie i koreańskie pasty, świetne promocje i duży wybór produktów.
  • Odpowiedz
@irish71: Ciezko o przepis. Zaleznie od tego co robie i co do woka wrzuce to roznych rzeczy uzywam. Wlacznie z niefiltrowanym sosem rybnym ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie jestem typem czlowieka co ma ustalony z gory przepis na wszystko. W zasadzie nie mam przepisow na nic. Probuje i wiem czego mi brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) glownie o skladniki chodzi. Sosu sojowego
  • Odpowiedz
Ciezko o przepis. Zaleznie od tego co robie i co do woka wrzuce to roznych rzeczy uzywam. Wlacznie z niefiltrowanym sosem rybnym ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie jestem typem czlowieka co ma ustalony z gory przepis na wszystko. W zasadzie nie mam przepisow na nic. Probuje i wiem czego mi brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) glownie o skladniki chodzi. Sosu sojowego malo uzywam. Glownie
  • Odpowiedz