Wpis z mikrobloga

P0lacy w internecie xD
Nie mam pojęcia z kogo bardziej kisnąć xD
Z #p0lka które srają żarem pod wpisem czy może z ludzi, którzy myślą że to nie jest fejk i oferują pomoc xD

https://www.facebook.com/groups/743399483060769/permalink/1221102715290441/

#ukraina #neuropa #patologiazewsi #rakcontent #bekazprawakow
Pobierz
źródło: comment_1659960522ulCRLGmaDJt0XO0bnRFVIQ.jpg
  • 22
Z #p0lka które srają żarem pod wpisem czy może z ludzi, którzy myślą że to nie jest fejk i oferują pomoc xD


@NaczelnyWoody: Oczywiście, że z p0lek (i ich p0laków). Ci od pomocy niekoniecznie mają złe zamiary i dyszą nienawiścią. Może poza zdesperowanym spermiarstwem to po prostu poczciwe cymbały.
@NaczelnyWoody: Starsi ludzie przeszli z naszej na FB i Ci ludzie zwyczajnie nie łapią memów czy internetowego poczucia humoru. Ich śmieszą żarty z serii grażynacore a takie baity jak zaprotestowałeś to łapią razem z wędką ( ͡° ͜ʖ ͡°) z czego to wynika to nie wiem nie chce ich obrażać ale może to wynika choćby z słabej edukacji w PRLu i bezrefleksyjnego podejścia do każdej informacji znalezionej
nie chce ich obrażać ale może to wynika choćby z słabej edukacji w PRLu i bezrefleksyjnego podejścia do każdej informacji znalezionej w mediach


@Konigstiger44: myślę że jak będziemy w ich wieku to też będziemy łapali żażutki przyszłej młodzieży, edukacja w prl nie ma nic do rzeczy( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NaczelnyWoody: uwielbiam takie strony
Tylko nie wiem skąd tacy debile się biorą. Pomijając spermiarzy bo to brak słów, ale jak się p0lki srają że im Ukrainki konkurencję robią. Chociaż nie wiem czy gdziekolwiek w powyższym ogłoszeniu było powiedziane że to jest Ukrainka.
JPRDL.....
@NaczelnyWoody: a teraz uświadom sobie, że tacy ludzie są wszędzie. Myślisz, że w pracy masz jakiegoś Kazia któremu mówisz 'umyj kibel', pokazujesz jak. I sobei tym głowy nei zaprzątasz. A on nie zrozumiał. Po prostu. Myślisz, że jest leserem co leci w kulki bo nie zrobił tak prostej roboty. A on serio nie rozumie bo zamiast mózgu ma wióry.

A teraz uświadom sobie, ze ci ludzie głosują, i rozpędzają dwutonowe kloce