Wpis z mikrobloga

  • 2
@RumperPrumper komin jakoś tak po polsku wygląda, jakby go pijany murarz stawiał przed fajrantem... Pewnie będzie do wytynkowania, póki jeszcze stoi w jednym kawałku.
Powodzenie i dawaj znać z postępu prac remontowych, może założysz tag do obserwowania?
  • Odpowiedz
@RumperPrumper: Ty lepiej powiedz nicponiu jakie miasto albo chociaż region. Sam planuje coś kupić ale mam tak dobre warunki wynajmu w dobrej lokalizacji że mi się nie opłaca póki co. Powodzenia miras!
  • Odpowiedz
@Strus: w Norwegii duzo zalezy od polozenia domu. Nie gdzie w Norwegii op mieszka(pewnie gdzies dalej skoro kawalek od duzego miasta), ale za taki domek w okolicach Oslo musialby zaplacic w milionach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@siepan: fun fact: wg wielu naukowcow rodzice powinni rozmawiac z dziecmi w jezyku ojczystym, bo rozmawiajac z dziecmi w jezyku w kraju do ktorego emigrowali czesto ucza dzieci zlego akcentu oraz gramatyki.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@RumperPrumper: Gratuluje ( ʖ̯) Jak z dostepem do autobusow itp? Masz niedaleko przystanek czy wszedzie trzeba autem?
  • Odpowiedz
@PozorVlak: @PozorVlak:

sam. Nie stac mnie juz na ekipe ;)


@RumperPrumper: good luck with that.

masz pojęcie o robocie?

wiesz, czy nie trzeba pozwoleń na takie prace?

jakie ogrzewanie i jaki koszt?

dom ocieplony w ogóle?

@PozorVlak:

Nie mogę XD naprawdę tylko Polak z zazdrości będzie wypytywać o każdy głupotę żeby się #!$%@? i powiedziec: HA PATRZ DOM NIEOCIEPLONY I MA DZOURE W DACHU, COŚ TY NAROBIŁ
  • Odpowiedz