Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
@t3m4: tak, na sprzęty to jest patola. Wyłączył utwór który zamówiłem w połowie "bo mało osób tańczy" - tańczyłem ja z lubą, młodzi i jeszcze jedna para. To trzeci jego taki numer. Podzieliłem się z młodym informacją, przychylił się do tego aby z didżejem porozmawiać. Usłyszeliśmy że to on prowadzi imprezę i on decyduje, wtedy oboje się odpaliliśmy XD
#!$%@?łem didżejowi, nawet pan młody pomógł, uważam wesele za udane

Nie było bójki tylko staropolski #!$%@?

Pan młody i pani młoda powiedzieli mi niedawno że #!$%@? może do pyska dostać a nie resztę kasy za to co odwala


@Gandezz Ale patologia. Jesteście degeneratami i powinniście być odizolowani od społeczeństwa.

Jeszcze widzę po wpisach, że się udzielasz na tagach o broni. Mam nadzieję, że nie masz pozwolenia i nie będziesz miał, bo nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@t3m4: tak, na sprzęty to jest patola. Wyłączył utwór który zamówiłem w połowie "bo mało osób tańczy" - tańczyłem ja z lubą, młodzi i jeszcze jedna para. To trzeci jego taki numer. Podzieliłem się z młodym informacją, przychylił się do tego aby z didżejem porozmawiać. Usłyszeliśmy że to on prowadzi imprezę i on decyduje, wtedy oboje się odpaliliśmy XD

@Gandezz: nie wstyd ci? Jak zwierzę jakieś.