Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Gandezz: Bardzo #!$%@? dobrze. Też miałem takiego pajaca na imprezie rodzinnej dziecka. Nie puści tego, co chcą dzieci, bo on prowadzi imprezę.
To mu powiedziałem, żeby grzecznie włączył albo #!$%@?ł, bo zamówiłem usługę, a nie pokaz artystyczny. Popluł się i zamknął, artysta #!$%@? jego mać.
  • Odpowiedz
  • 10
@Gandezz oczywiście nie można było tego rozwiązać w stylu "albo wywiazujesz sie z umowy albo nie zobaczysz reszty kasy" XD Jakakolwiek bójka na weselu = głęboka patola. Jeżeli ktoś na weselu ma gości, którzy są w stanie sie z kimś pobic to współczuje, a jeżeli jeszcze pan młody bawi sie w takie rzeczy to jest zjebem. Jeszcze sie tym chwalisz wstawiajac zdjecie sali w stylu remiza w wiosce 50 mieszkańców. Patolka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@htmerky: były rozmowy, dwie i nic nie dały.
Widzę że wykopkom przeszkadza "styl remiza", ale nie każdy jest programistą i stać go na jakieś wykwintne restauracje ;)
  • Odpowiedz
@Gandezz: mialem Cie pojechac, ale po przeczytaniu watku jakos smutno mi sie zrobilo, mam nadzieje ze przemyslisz swoje zachowanie i wydoroslejesz. Zyjemy w roku 2022, uchylanie sie do przemocy, zeby rozwiazac spór o graniu muzyki jest bardzo smutne.
  • Odpowiedz
@Gandezz: byłem wczoraj na małym, przyjemnym weselu, dobrze się bawiliśmy, DJ był spoko a playlisty były wcześniej konsultowane bo młodzi o to zadbali. Trochę jazzu na początku, po pierwszym tańcu klimaty typu electro-swing, pop, potem trochę klasycznego rocka bo młody lubi, R&B, parę kawałków ludzie zamówili ale ogólnie w klimacie. Miałem nie iść, ale poszedłem i nie żałuję, bardzo przyjemnie, fajne atrakcje pokroju fotobudki czy zdjęć z zimnymi ogniami, fajni
  • Odpowiedz